Skip to main content

Modern warfare 2

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37906 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Modern warfare 2

Halle napisao: jel ima sta novo u svezi MW2?


Sto te zanima?

1.To da je xbox verzija procurila pred tjedan dana?
2.To da Pc verzija ima za skinuti vec jedno 3 dana, ali mislim da za sada jos nema "fixa"?
3.To da izgleda da DVD-ovi namijenjeni za prodaju imaju neku gresku? :D

steamunpowered.eu/modern-warfare ... ds-broken/

4.a.To sto su nedostatak dedicated servera obrazlozili s time da zele pojedostaviti trazenje servera i igranje povremenim igracima, ali im sada moraju objasniti kako otvarati portove, sto naravno svaki povremeni igrac ima u malom prstu :rendeer:

img24.imageshack.us/i/lobbyp.jpg/

4.b. To sto su bez dedicated servera dobili vrhunske veze u igri, tako dobre da vise nemate potrebe vidjeti ping u obliku broja nego dobijete barove ko kod signala mobitela, s time da prema prvim zapazanjima kad je sve zeleno je ping 100, a naravno nigdje ne vidite da onaj koji hosta igru naravno ima ping 0 :salut:

img402.imageshack.us/img402/4641/ingamer.jpg

5.a. To da za neznam tocno koji killstreak mozete biti gunner u helicu i kod od sale napraviti preko 10 killova, heli, ultimate weapon, :salut:

/nemogu stavit video, jer su ga na zahtjev activisiona maknuli sa youtube-a :afro: /

5.b.To da za killstreak 25 mozete imati tactical nuclear bomb i pobiti odjednom sve na mapi? A za one koji kazu kako napraviti 25 killstreak, vidi napomenu pod 5.a.

/nemogu stavit video, jer su ga na zahtjev activisiona maknuli sa youtube-a :afro: /

pa da vidim tko ce htjeti igrati protiv Jopke-a i Darkome-a, kad ce svakih 3 min umrjeti od nuklearke

6. To da je maksimalna broj igraca na serveru 18, odn 9 vs. 9?

7. To da i ako jeste host servera, nije moguce nikoga kikat iz igre, jer to nije balanced? Niti ako je cheater, jer naravno VAC (Valve anti-cheat), zamjenu za punkbuster, je nemoguce zaobici, sto ce vam potvrditi svai igrac Counter-strike-a

8. To da su u vrijeme krize, da bi pomogli ljudima, digli cijenu igre sa standardnih medunarodnih 50$ na 60$, zato jer mogu?

Ak se sjetim jos novosti, navest cu ih :rendeer:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37907 od razor
Replied by razor on topic Modern warfare 2
Ja ne sumnjam da ce oni igru prodat u bezbroj primjeraka, no ipak mi se cini da igre dobivaju na svojoj "popularnosti" tek nakon nekog vremena sto budu "aktivne". Da se CoD2 ne igra u suludo velikom broju jos dan danas, sumnjam da bi cijeli serijal dignuo ovako veliku prasinu. Znaci, ako im ovo ne prodje, da, oni ce zaradit pare jer je sve jednokratno, al ce vidjet da im igra nije zazivjela pa ce za sljedeci naslov razmislit kako to promjeniti....to je bar moje osobno misljenje.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37909 od blento
Replied by blento on topic Modern warfare 2
ko ih jebe....imamo AA3...i dolazi novi BATRRRRFILD..koji mi malo podsjeca na kaos...al mape su vece i ne dobijes klastrofobiju od njih..;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37910 od jopke
Replied by jopke on topic Modern warfare 2

razor napisao: Ma, daj, umiranje pc gaminga...to je nemoguce. Uvjek ce biti dobrih malih studija koji ce raditi igre od srca a ne novcanikom. Sve najbolje igre u povjesti su i izasle iz tada polupoznatih firmi bez puno pompe i reklame.


Da to je bilo nekada...ali više nema dobrih igara bez velikih ulaganja jerbo igrači očekuju dobru grafiku, fiziku, animacije itd.

uglavnom zanima me recenzija PC verzije koju ne mogu nigdje naći



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37911 od razor
Replied by razor on topic Modern warfare 2
Jao nasho negdje Mrti jednu...naravno dizu ju u oblake...brijem placena :lol:

A sto se tice igraca i njihovih ocekivanja. To ocekuju samo za razvikane naslove koji se cekaju godinama. Kad dodje nesto sasvim nepoznato i o cem se ne prica, ljudi budu uvjek ljepo iznenadjeni. Sjecam se Fallout 2...grafika tak tak, recenzije tak tak, reklame 0 bodova...a igra vrhunska zaludila m ilijone igraca tjekom dugih godina.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37912 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Modern warfare 2

Jopke napisao: uglavnom zanima me recenzija PC verzije koju ne mogu nigdje naći


izvolte ga, sto kaze koja neznam servisiram auto i nemam vremena citat :)

www.cheatcc.com/pc/rev/callofdut ... eview.html

www.giantbomb.com/modern-warfare ... w/17-1617/

www.gametrailers.com/video/revie ... fare/58370

rr.pc.ign.com/rrobj/pc/object/14280895/

Nemos nac nijednu? :rabbit:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.544 sekundi
Pokreće Kunena Forum