Skip to main content

Modern warfare 2

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37900 od blento
Replied by blento on topic Modern warfare 2
ma naravno da nece doci do umiranja...

znate koliko se para ulaze u proizvodnju grafickih cipova..odnosno kartica....pa i procesora i sl ....

Istina je da se razvijaju i za graficku i video obradu...no takvih korisnika je znatno manje od korisnika koji kupuju racunalo za igre...

prema tome...uvjek ce biti netko tko ce koristiti taj dio trzista...a sumnjam da ce veliki prepustiti taj dio kolaca nekim malim i neznatnim firmama....

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37901 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Modern warfare 2
E, o ovome bi se vec dalo malo duze raspravljati :)

Koja je igra nesto graficki posebno u zadnje recimo 2 godine? Mislim, ima ih, ali gledano u ukupnoj masi? Konzole su jako zanimljive developerima zbog same svoje konstrukcije, imas taj i taj hardver i to je to sto se kompatibilnosti tice, a i imas potpunu kontrolu nad svime...

Lova kod proizvodaca grafickih ne lezi u high end GPU nego u mainstream kategoriji, a i ati sad ima gazdu AMD, nvidia isto radi pomalo na skoro pa univerzalnom GPU/CPU, tak da ce se uvijek prodavat nesto, PC nece propast, a svaki novi ce imati ovakvu ili onakvu graficku u svakom slucaju...

A i ako krene lose u PC segmentu, pozabavit ce se cipovima za konzole, kao je vec, barem mislim, nvidia bila u prvom XBOX-u...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37902 od halle
Replied by halle on topic Modern warfare 2
jel ima sta novo u svezi MW2?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37903 od razor
Replied by razor on topic Modern warfare 2
Ma bedastoce...konzole kao takve nemaju veze sa trenutnom situacijom. Konzole su bile tu davno prije ovih betlnetova i kako li se vec zove ovaj "net" od Activisiona.
Jedan jedini problem je njihova zelja za kontrolom.

Tko trpi takvo sta, kupit ce i igrat, tko ne trpi, nece kupit i nece igrat. UVJEK ce bit i velikih i malih firmi koje ce raditi igre "za sve".
A to da se igre sad rade i za konzole i za PC...pa sto je tu cudno...to se radi vec dugo vremena. To sto je jedna velika firma donjela odluku kakvu je donjela, ne znaci da ce im to proc dugorocno...mislim primjera velikih fail igara ima i previse.
Kao promjer, Battlefield Bad Company, prvi dio, koj je radje SAMO za konzole (i k tome bio vrlo dobar)...i eto nastavka za konzole i PC....zasto nitko ne prica da je to "velika pobjeda" PC-a i "kraj konzolaskog igranja"?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37904 od halle

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37905 od halle
Replied by halle on topic Modern warfare 2
citat s pcekspert foruma:

"Sve što sam ja želio je bilo da pokušam objasniti ljudima - ako se ovo podrži tj. bude kupovalo ko ludo - zamisli si slijedeči scenarij - drugi puta će IW/ATVI igru naplatit 100-150 $, DLC nebu 10$ nego 50 ili više i tako to - a kaj je najgore kvaliteta neče biti obaveza jer sve prolazi....

Treba spomenuti da igrači konzola za 60$ dobivaju SP dug 4 sata (sa cut scenama)! A oni DLC plačaju od početka. Znači i njih se sve ovo tiče samo mnogi još ne shvačaju.

Za kraj uzmi u obzir par činjenica - iako ostaje da se točno vidi kako će to stvarno izgledati - po svemu sada znanom sve koji kupe igru čeka sljedeče - IWnet će ti odrediti gdje se spajaš - prema "najboljem pingu" i nivou (lvlu) igrača.
Znam za hrpu ljudi koji će čisto iz sadizma nabavit igru da bi mogli iči od hosta do hosta i bacat njukove samo da se iživljavaju. Tu još dodaj one luđake koji su i obično radili sranja na serverima pa je cirkus potpun.
Gdje će tu biti užitak igre pitam se"

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razorjetrica1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.541 sekundi
Pokreće Kunena Forum