Skip to main content

Trebam pomoc!!!

  • smrad06
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 9 mjeseci ago #36781 od smrad06
Replied by smrad06 on topic Trebam pomoc!!!
pa daj mi onda ti složi neki prijedlog kak bi to bolje izgledalo...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36783 od halle
Replied by halle on topic Trebam pomoc!!!

smrad06 napisao: pa daj mi onda ti složi neki prijedlog kak bi to bolje izgledalo...


ako coek ima pare zasto ne ukupna cijena je 5516,68 kn ako je planiro oko milju eura dat ovo je solidna cijena sa starim komponentama koje ima tj. monitor i ostale pizd... cijena je sasvim ok.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36784 od razor
Replied by razor on topic Trebam pomoc!!!

smrad06 napisao: ...dokučili smo neki dan da su mi SS-ovi crni zbog windowsa 7 koje imam a ne zbog nikakvih čiteva....


Zbog sa sedmicm ili ne, ss-ove moras rjesit. U Javnoj kuci nema "popusta".

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36785 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Trebam pomoc!!!

smrad06 napisao: ...kak bi to bolje izgledalo...

loklar napisao: ...bacanje novca...


Bolje izgledalo za te nofce, mislim da bi bilo tesko izvesti (osim pogledaj nize za napajanje...)...

Bacanje novaca? vrlo vjerojatno! konfiguracija nebude niti priblizno iskoristena, kao niti moja, kao niti vecina... svaka cast iznimkama koji nesto zaraduju kompom, jer, realno, sve ostalo je bacanje novaca, samo je pitanje koliko si nofaca vise bacio :afro: ...

Kad sam otprilike navodio komponente, vodio sam se prema navedenom budgetu, a inace, pred oko mjesec dana sam slozio frendu kompletan, sasvim solidan, komp za cca 5000 kn (điđibajt ud3, e6300 ako se ne varam, 4 Gb kingmaxa, 320Gb WD, xfx 4850, lođijevi mis i tipkovnica, creative 2.1 zvucnici, coolermaster kuciste sa napajanjem - ovo je mozda bila greska jer napajanje nije bas tiho, nesto "vibrira" unutra u napajanju i 22" LG LCD), a i to je sve za tog frenda overkill...

Od ovoga sto si naveo, xilence napajanja bas nisu na glasu, ustvari za neke serije kazu da su sasvim OK, ali neznam jel to ta, dok ostale pljuju, procitaj si ovdje nesto o napajanjima...

Koje napajanje kupiti te preporuka kvalitetnih napajanja dostupnih u HR (1.post)@PCe

Please Prijava to join the conversation.

  • smrad06
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 9 mjeseci ago #36796 od smrad06
Replied by smrad06 on topic Trebam pomoc!!!
a kak se ss-ovi rješavaju? :scratch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36799 od razor
Replied by razor on topic Trebam pomoc!!!
Vecinom novim driverima, postavkama u antialiasingu itd. PRobaj googleat malo za svoju graficku i sistem.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.415 sekundi
Pokreće Kunena Forum