Skip to main content

DevilTech - High Performance Systems _

Više
11 godina 6 mjeseci ago - 11 godina 6 mjeseci ago #49008 od krojex
Malo sam istrazivao po netu koje firme prodaju gaming laptope i nabasao sam na DevilTech. Imaju strava konfiguracije za relativno optimalne cijene. Npr Model fragBook DTX ima najjaču grafičju karticu za prijenosnike ATI Radeon 7970 s 3 GB. Cijena tog modela je oko 1500 €.
Pa me zanima dal tko ima iskustva s nekakvom takvom firmom i sa custom laptopima? Inače, firma je u njemačkoj.

www.deviltech.de/deviltech.php/sid/f29cf...371773/Fragbook-DTX/
Last edit: 11 godina 6 mjeseci ago by krojex.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49033 od Mr.Ti
Bas sam sad isao malo prouciti sto nude, i ima zanimljivih stvari. Najvise sam se ipak nasmijao na cijenu bilo kojeg drugog layouta tipkovnice osim njemackog, 55E :woohoo:

Slagao sam malo na ovoj najjacoj kombinacij, DTX, i stavio i5 procesor, 8 Gb rama, obicni DVD, i cijena je cca 1500E, sto i je i nije puno.

Moje je misljenje, ako imas prostora, i ne trebas bas laptop da bi ga vukao uokolo - a ovo i nije stroj za to, bateriju vjerojatno popije brzo, tezak je 4 kg, bolje ici na stolno racunalo...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49034 od razor
laptop zaigranje....that's funny

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49037 od krojex
pa gle...otkad sam poceo radit po terenu , onda sam si kupio prvi laptop. Sad sam na trecem i na njemu sve radim, tj. nemam stolno racunalo uz njega. Iz nekoliko razloga. Laptop sam platio oko 1000€ tako da nemam love i za stolno racunalo. Mislio sam uzet stolno sad kad imam relativno novi laptop, ali sam skuzio da konfiguracija koja bi meni odgovarala isto kosta oko 1000€ a za te novce mogu uzet na DevilTech sa najjačom grafuljom dostupnom na laptopima Radeon 7970 3 GB. I da razore, postoje laptopi za "igranje"... :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago #49039 od glavonja

razor napisao: laptop zaigranje....that's funny


jep...i meni je to smiješno...ni jedan laptop nemre vrtet ko stolno računalo....laptop nisam nikad koristil za igranje niti budem....ak već izdvajaš lovu onda si zemi stolno računalo i miran si...ja sam za svojeg pred 4 god izdvojil 6k kn....samo za kutiju i dan danas igram najnovije igre...ovaj si ostavi za posel ili kaj ti već treba i zemi kompojuter! B)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 6 mjeseci ago - 11 godina 6 mjeseci ago #49041 od razor
Naj me krivo shvatit krojeks...ne kazem da nema laptopa za igranje ili da nevaljaju...ok su. Samo nebi dao tolko love za nesto prosjecno (u usporedbi sa desktopom i namjenjeno igranju) da je vrag na vragu.

Opet razumijem i rad na terenu...kad si gejmer, gejmer si, i vjerojatno bi trazio nacin kako da se igram i od tamo.

Ako ista nevolim kod lapova, je nemogucnost nadogradnje a i za istu lovu dobijes puno manje nego na desktopu.
Last edit: 11 godina 6 mjeseci ago by razor.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.306 sekundi
Pokreće Kunena Forum