Skip to main content

Pop UP!

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52824 od dezerter
Pop UP! was created by dezerter
Kak se riješit ovih dosadnih prozora kaj mi sami od sebe skaču i netrebaju mi. To je počelo otprilike kad sam počeo stavljat addonove za WOT, vjerojatno došlo s nekim addonom. Nikad to prije nisam imao. To su pop upovi kolko sam skužil. Imam Aviru Antivirus, malo sam ju upgrejdo i ona ima taj neki pop up blocker i blocka on puno stranica i ispiše mi koje su al svejedno ovi skaču svako malo, rjeđe al se provuku. U task menađeru sam neke programe ukinuo i prestalo je skakat, čak sam i deinstaliro i izbriso folder on nekog pretraživača za web browser. Al dok sam samo gasio taj program u task menađeru nije više niš iskakalo al kad sam ga izbriso onda se nekim drugim putem opet dižu. Neću neki program koji bi to samo blokiro nego da mi se to skroz makne sa kompa, da mi se ne može opet švercat ak recimo isključim pop up blocker il nešto.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52825 od Pogrebnik
Replied by Pogrebnik on topic Pop UP!

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52830 od sincro009
Replied by sincro009 on topic Pop UP!
da dodam adblock plus je super, ukoliko ti se desi da ti na nekim stranicama odjednom fale slike od video klipova koja ta stranica sadrži (youtube i slično meni se desilo par puta da mi adblock blokira slike sa youtuba) onda znaj da je to adblock, onda bi trebao u postavkama ukloniti filtere za neke stranice na kojima nema pop-up prozora bar onih dosadnih.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.241 sekundi
Pokreće Kunena Forum