Skip to main content

CD key - za 168 kuna - akcija do petka 19.03.2010

Više
14 godina 1 mjesec ago #40498 od jopke
ako uopce mozes uci u igru (meni) mislim da imas gore po multiplayer zadnju stavku u padajucem izborniku....e tamo upises tj promjenis cd-key



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40499 od razor
A jesi baksuz....

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40500 od ne0

Jopke napisao: ako uopce mozes uci u igru (meni) mislim da imas gore po multiplayer zadnju stavku u padajucem izborniku....e tamo upises tj promjenis cd-key


Ne mogu opce uci u igru. Al budem proguglo nisam sigurno ja prvi koji ima takve probleme. Samo me muci da ne bi nesto sjebo i sa novim kljucem.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40501 od ne0

razor napisao: A jesi baksuz....


koma :shaking:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40502 od razor
Ne kuzim Neo...ak ti onaj stari kljuc nije prihvacalo, sto te nebi igra trebala pitati za doabr kljuc cim ju pokrenes?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40503 od ne0

razor napisao: Ne kuzim Neo...ak ti onaj stari kljuc nije prihvacalo, sto te nebi igra trebala pitati za doabr kljuc cim ju pokrenes?

Kljuc je valjan ali je deaktiviran! A zato? ja to ne znam jer tako je bilo od prvog puta kad sam ga upisao. Ja cim pokrenem igru meni izbaci da je kljuc deaktiviran i ne mogu ni u igru uci.

Sad su mi dali novi kljuc i na moj EA ACC dodali igru kao da sam je kupio. Tako je trebalo biti od prvog dana. Sad preko EA download managera skidam igru i pokusat cu s tim novim kljucem sta su mi dali!! Nadam se da ce radit!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.381 sekundi
Pokreće Kunena Forum