Skip to main content

CD key - za 168 kuna - akcija do petka 19.03.2010

Više
14 godina 1 mjesec ago #40548 od razor
Jesi probo napravit novi EA account?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40550 od ne0

razor napisao: Jesi probo napravit novi EA account?

Jesam, jos 2 acc napravio i probao i uvijek isto :| Iskljucio firewall, iskljucio avast... ne znam sto bih vise probao :evil: .

forums.electronicarts.co.uk/batt ... again.html

Taj problem ima vise njih al kolko vidim rijesenje ne postoji ili ja jos nisam dosao do njega :| . Dode mi da odem u ducan i ponovo kupim igru al se bojim ako opet tako bude sta sam opet napravio. Fakat sranje, totalno sam razocaran sa svim tim jer sam izgubio vremena i vremena bez ikakvih rezultata osim sto mogu igrat dosadni MP.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40551 od ne0
Ja opce nemam nista od igre u registriju, jel bi netko mozda mogao znati u cemu je problem?

Pratio sam ove upute...
support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/ph ... aqid=46572

...ali ja to opce namam, a igra je instalirana :| nest mene jebe.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40552 od ne0
"Fixed it!
I pre ordered the limited edition on steam, and with it i got two codes: ones the CD key and ones the promo key.
There are two keys: look for anothr one
the CD key looks like xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
the promo key looks like xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

if you put in the promo key when you log in you get the message "unable to log in, please try again"
this reads that it is a valid key, but it is not the right one of the two
punch in the proper CD key and it works- well, for me anyways

p.s. you use the "promo key" afterwards by going to multiplayer>redeem code. this gets you your thompson, colt.45acp ect

hope this helps some people cause this annoyed me for ages
"


Toliko sam toga procitao na netu da vise ni sam ne znam sta je :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40554 od razor
lol cek upisivo si krivi kod?!

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40557 od ne0

razor napisao: lol cek upisivo si krivi kod?!

Nisam. Ja sam dobio samo taj jedan CD KEY-20brojki i slova, onda kad nisam mogao preko EA Download Managera skinut igru onda su mi poslali novi CD KEY. Sa tim novim CD KEY.om sam uspio skinut igru preko EA Download Managera i igra mi radi i mogu igrat SP. Ali kada se logiram na ACC na EA onda me trazi da upisem CD KEY i kad upisem STALNO mi izbacuje "UNABLE TO LOG IN, PLEASE TRY AGAIN". Pokusao sam napravit jos 2 ACC na EA i uvijek ista stvar.

Citam preko neta vidim puno ljudi sirom svijeta ima taj problem. Neki su ga uspjeli rijesit neki nisu.

Ja cu danas-sutra ovisno kad ulovim vremena, sve zbrisat, formatirat disk. Snimit nove WIN i onda ispocetka instalirat igru i probat ako nece radit onda je sigurno nesto do CD KEY.a i do ovih pedera koji su mi ga prodali. Otici cu u ducan i kupit igru.

Gdje mogu kupit igru? algoritam? nemam pojma nisam nikad kupio original igru :lol: .

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.385 sekundi
Pokreće Kunena Forum