Skip to main content

CD key - za 168 kuna - akcija do petka 19.03.2010

Više
14 godina 1 mjesec ago #40504 od ne0
Prilikom pokretanja igre samo ti izbaci poruku da ti je kljuc deaktiviran i da se javis tehnickoj podrsci. Ne mozes uci u igru, nema nikakve opcije da upises novi kljuc, nista...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40506 od [ctn]sluzavy_cro
ja kupijo kutiju s igrom kod jednog Indijca, igea platita s postarinom 166 kn i stigla za 6 dana od uplate. Igra radi jedino sto nisam mogao ubaciti cd key na stari EA acc, al zato sam napravijo novi i sve sljaka osim sto me nejde u igrici.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40510 od mrgud

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: ja kupijo kutiju s igrom kod jednog Indijca, igea platita s postarinom 166 kn i stigla za 6 dana od uplate. Igra radi jedino sto nisam mogao ubaciti cd key na stari EA acc, al zato sam napravijo novi i sve sljaka osim sto me nejde u igrici.


to je zato kaj si nub, al zato smo i u CTN-u zar ne :rendeer:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40526 od jopke
Koji ti je nick u igri?

Ako trebas pomoc zovi ovu ekipu:

Mr.ti
mrgud
Grdosjek
Jopke
Blento
D3z3rt3r



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40541 od blento
Neo..jesi uspio rijesiti?

negdje sam citao da moras prvo deinstall igre...pa nadji na googlo kako pronaci gdje igra ostavlja u registryima svoju trag....to obrises i to je to...


inace ak ti je EA downloadmanager prihvatio..onda ce i igra

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40546 od ne0

Blento napisao: Neo..jesi uspio rijesiti?

negdje sam citao da moras prvo deinstall igre...pa nadji na googlo kako pronaci gdje igra ostavlja u registryima svoju trag....to obrises i to je to...


inace ak ti je EA downloadmanager prihvatio..onda ce i igra


Nece, koma, sranje...

Skinuo igru preko EA Download Managera, sve se fino instaliralo, udjem u igru, odem na login upisem email i pass, onda kad trebam upisat kljuc onda stalno izbacuje "UNABLE TO LOG IN, PLEASE TRY AGAIN" probo sam jedno 999 puta i uvijek je tako :shaking:

Tako da mogu igrat SP ali MP ne mogu :cry:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.358 sekundi
Pokreće Kunena Forum