Skip to main content

CD key - za 168 kuna - akcija do petka 19.03.2010

Više
14 godina 1 mjesec ago #40606 od blento
NEo procitaj sto mi je lik posalo na mail...ocigledno nisi jedini..i imao si neki peh...ili virus ..ili slicno..

"Nemogu na jebeni news slati nemam pojima zasto,, pa evo odgovor:

ee točno se to dešava i meni, ja sam već dobio 2cd-key G2play-u,, od enabave,, naravno drugi cd-key je bio kao zamjena naravno besplatan.
Kontaktirao sam EA support, najprije su me drkali 3 dana, da taj drugi CD-key nije aktiviran na mojem EA downalaod Manager.. E ona ima poslao orginal sliku cd-key sa orginal DVD box
e tek su mi onda poslali kao 3. cd-key. Sad stavio sam i toga na svoj acc (to znaci 3 igra BF lol na tom acc),, e ista stvar se opet desavala... Onda su mi rekli da ce to prislijediti
dalje nekom vaznijem bla bla... znaci proslo jos 5 dana,, jer oni vikendom ne rade lol
E sad mene taj kontaktira nek izbrisem igru i skinem ccleaner,,, neki registry cleaner i naravno tada ocistis "nekaj" i nazad instaliram igru, i opet ista stvar. Pazi taj cd-key je orginalni od EA,, tak da nema veze di si kupio
I ja nazad kontaktiram "tog" sta mi je reko da napravim,, i ja sve ljepo objasnio cjeli princip sa slikama lol,, i sad nakon 5dana opet on meni posalje novi CD-key, i on meni veli:
" I'm not sure why that code is throwing the error; please try reinstalling the game using the following code:"
LOL,, vec 4 cd-key,,, Mislim da se to desava sa SecuROm ovaj DRM sranje,, jer inace mi nebi preporucio ccleaner.. znaci ta zastita nesto gadno jebe u mozak. E sad taj 4. cd-key nisam iskoristio,, vise nemam niti volje...

Inace vec nisam igrao dobrih tjedan dana,, ali ima i rijesenje na tome,,, jednostavno stavis crack od RELOADED, i igras MP sa svojim EA acc,, jer nije stvar da je krivi cd-key nego ocito zastita ne dopusta aktiviranje tu igru na compu

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40607 od ne0
Oce netko kupit 2 CD KEY.a?? :mrgreen: imam viska :lol: .


Nisam jedini, puno ljudi sirom svijeta ima taj problem. U cemu je tocno problem ne bih znao. Ali ako su mi poslali 2 CD KEY.a i sa oba mi nije radio!! Napominjem da sam prilikom pokusaja sa drugim CD KEY.om formatirao disk i snimio nove win7 tako da su bilo kakvi virusi iskljuceni! i opet nije radilo.

Odem u technomax kupim igru u paketu. Dodem doma, formatiram disk, opet snimin nove win7, instaliram igru i sve normalno radi?? kako sad?

Gotovo sam siguran da je problem sa tim kljucevima. Sad u cemu je kvaka mogu samo nagadjati.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40609 od ne0
Sad provjeravam mail i evo odgovora od EA SUPPORT.a. Udostojili su se odgovorit nakon par dana. Uglavnom ko sto sam i rekao da takav odgovor i ocekujem. Znaci radi se o onom prvom CD KEY.u.

"Discussion Thread
Response (Carol) 03/31/2010 10:31 PM
Greetings Zelimir,

Thank you for contacting Electronic Arts.

I have checked with the information provided by you and found that your have purchased the game from third Party. Unfortunately, EA do not support third purchase. I suggest you to contact the retailer from where you have purchased the game.

If there is anything else I may assist you with, please let me know.

Thank you,

Carol
EA Support Centre, UK and Ireland
electronicarts.co.uk
electronicarts.ie
"

Zdravo seljacki receno - niste kupili kod nas KO VAS JEBE :salut: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40619 od ne0


Ko sto jopke kaze definitivno najbolji izbor! Je i najskuplji ali ste bar sigurni. Ja samo znam da vise necu kopovat CD KEY od no-name prodavaca.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40620 od jopke
Ja sam odavno saznao da sam baksuz i da nemam sreće sa takvim stvarima...a malo su mi i žici slabiji pa ne volim ovisiti o drugima:) Nije da sam samo jednom prepješačio od mirogoja do doma samo da nebi pizdio zbog guzve u zetovim prenatrpanim tramvajima :lol:

Dodaj nas kao frendove pa da zapucamo :thumleft:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40628 od ne0
di vam pisu nickovi?? vidio sam negdje to na forumu al ne mogu vise pronaci....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.575 sekundi
Pokreće Kunena Forum