Skip to main content

Natjecanja i dogadjanja-Balkanski forum

Više
11 godina 3 tjedana ago #51915 od razor
Ma oni se šale!!!

Pazi ovo. Sad hoće da uninstaliram browser, izbrišem cache, ponovo reinstaliram browser i da im javim dal je to rješilo problem.

A vec sam im reko da sam isprobo stvar na 5 razlicitih kompova i 3 razlicita OS-a.

I da stvar bude zanimljivija, sad vidim Balkanski forum, no kad udjem unutra vidim samo "finansijska sekcija" dok su ostalih 10-tak sekcija vidljive samo kad sam izlogiran (i naravno nemogu napraviti replay u njima).

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago - 11 godina 3 tjedana ago #51927 od Pogrebnik
Sad je bio Hunter na ts...sve ce on rijesit(bar je tako rekao),trebat ce mu tvoj E mail..dao sam mu onaj screenshoot sto si ga postao ovde....i rekao mi je da ovi iz suporta ni nemogu nista rijesit oko foruma jer jednostavno nisu za to zaduzeni...to sve nasi rjesavaju..e sad,nemoze to rijesit veceras,vec je rekao da ce to bit vjerovatno do ponediljka gotovo..zasto tako dugo---neznam,uglavnom sad ce mi poslat na PM jos neka objasnjenja jer mu je net pucao i ja ga nisam pola toga razumio.


Evo ovo mi je poslao na PM:

Pozdrav,

Njegov problem je vjerojatno glitch u bazi servera.
Zapovjednici klanova imaju posebnu grupu, nešto se tu zeznulo.

Tražiti ću od IT tima da provjeri to u ponedjeljak :)
Last edit: 11 godina 3 tjedana ago by Pogrebnik.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51929 od razor
Ovo vezano uz glich u bazi je prva suvisla informacija, jer pratkicki, nista drugo ni nemoze bit.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51930 od progeny13th

razor napisao: Ovo vezano uz glich u bazi je prva suvisla informacija, jer pratkicki, nista drugo ni nemoze bit.


kak si ti sad pametno ponovio sto je on rekao...

hahahahaha..

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51932 od razor
Nisam uopce htioispast pametan, vec sam htio rec da je ovo prva informacija koja ima smisla u razgovoru sa supportom u zadnjih 5 dana!

Inace, razogovr ide nekako ovako:

Ja: Alo ekipa nemam permission na Balan forum i postove
Oni: Molimo vas izbrisite cache u browser i/ili testirajte u drugim browserima
Ja: Evo izbrisah i iztestirah na 3 razlicita browsera (FF,Chrome,IE), i dalje ne radi.
Ja: Dodatno, napravio sam account sinu. Njego acc ima normalan pristup tim forumima na istom racunalu na kojem ja nemam pristup. To me navodi na misao da je problem u bazi posto se javlja error u permissionima
Oni: Molimo vas da uninstalirate web browser, izbrisete cache iz windowsa, reinstalirate browser pa nam se javite dal vam je pomoglo
Ja: MAMU VAM JE....upravo sam instalirao friski sistem na novo racunalo u firmi u kojoj radim. Prvi i jedini web koj ce to racunalo posjetit je wot we forum. Problem je isti!! Posto je problem isti na 5 razlicitih racunala, 3 sistema i bog zna kolko browsera, molim vas da mi ne govorite vise da brisem nesto sa svog racunala vec pogledajte moj account jer je ocito negdj enesto sjebano sa permissionima

sad cekaom "oni" :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51933 od progeny13th
cek kad kazu da je problem u permissionu za tvoj acc..

:)

da mi je vidjeti tvoj izraz lica kad procitas to..

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.640 sekundi
Pokreće Kunena Forum