Skip to main content

Natjecanja i dogadjanja-Balkanski forum

Više
11 godina 3 tjedana ago #51934 od razor
Ti si zao...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51935 od Pogrebnik

razor napisao: Nisam uopce htioispast pametan, vec sam htio rec da je ovo prva informacija koja ima smisla u razgovoru sa supportom u zadnjih 5 dana!

Inace, razogovr ide nekako ovako:

Ja: Alo ekipa nemam permission na Balan forum i postove
Oni: Molimo vas izbrisite cache u browser i/ili testirajte u drugim browserima
Ja: Evo izbrisah i iztestirah na 3 razlicita browsera (FF,Chrome,IE), i dalje ne radi.
Ja: Dodatno, napravio sam account sinu. Njego acc ima normalan pristup tim forumima na istom racunalu na kojem ja nemam pristup. To me navodi na misao da je problem u bazi posto se javlja error u permissionima
Oni: Molimo vas da uninstalirate web browser, izbrisete cache iz windowsa, reinstalirate browser pa nam se javite dal vam je pomoglo
Ja: MAMU VAM JE....upravo sam instalirao friski sistem na novo racunalo u firmi u kojoj radim. Prvi i jedini web koj ce to racunalo posjetit je wot we forum. Problem je isti!! Posto je problem isti na 5 razlicitih racunala, 3 sistema i bog zna kolko browsera, molim vas da mi ne govorite vise da brisem nesto sa svog racunala vec pogledajte moj account jer je ocito negdj enesto sjebano sa permissionima

sad cekaom "oni" :)



Lijepo si ti popričao sa automatskim odgovorima... :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51936 od Devilthorn
He he, drugi put im ostavi poruku da ćeš platit pivo onome tko ti riješi problem s accom. To se tako kod nas radi, pa da vidiš kako se praši :evil:

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago - 11 godina 3 tjedana ago #51938 od zekopeko

razor napisao: Jel moguce da treba neko posebno dopustenje za taj topic? Il se radi o nekom posebnom forumu za koj se teba negdje prijaviti itd?


sorry, nisam vidio ovo ranije
prije xy mjeseci smo se prijavili tamo na listu da nam se na forumu da pristup onom klanskom dijelu, neutral ground
konačno su nam to omogućili ali su nam pri tome sjebali profile na forumu, jer meni se desilo isto
e sad ja sam to riješio jednostavno jer sam rekao da nisam diplomata više
a sve to skupa bi trebao odrađivat onaj slavni ured iz pariza a ne support
znači možeš ovo brzo rješit ak im veliš da ti profil na forumu vrate sa Commandera na ono što ti je bio prije, beta tester mislim
sorry kaj kasno palim....

ovak je to nekak išlo

Category:
World of Tanks
Sub-category:
Account Support
After couple of months waiting my forum account
forum.worldoftanks.eu/index.php?/user/419445-zek0pek0/
has been asigned to group Clan Diplomats two days ago
I am no longer clan diplomat and a member of CTN clan
After group change i dont have access to all boards
Can you plese asigne back my forum profile to group Players so i can see all boards
THX in advance


Ola Demir 28 March 2013 12:48

Hello Tank Commander,

Thank you for contacting us and describing us your situation!

After having contacted the community team we've managed to change your profile accordingly :)

Please note that in case of issues with forum it's always better to contact our community managers or coordinators (e.g. by sending them a PM) :)

Hope this solves your issue! :)

Have a nice day,

Ola Demir

EU Customer Service Team
support.worldoftanks.eu



broj ticketa je
Ticket ID EWK-340-33176
Last edit: 11 godina 3 tjedana ago by zekopeko.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51953 od Devilthorn
Koja glupa komplikacija, pa oni nisu normalni.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #51959 od razor
Al pazi, ta "komplikacija" postoji od....manje od mjesec dana. A prijavili smo se za neutral ground prije ko zna kolko mjeseci....strasno...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.327 sekundi
Pokreće Kunena Forum