Skip to main content

Natjecanja i dogadjanja-Balkanski forum

Više
11 godina 3 tjedana ago #51969 od Devilthorn

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #52003 od zekopeko
nemam blagog pojma kakve veze ima jedno s drugim ali očito neko ne zna kak dat prava na forumu
najjača fora je kaj smo logirani imali manja prava na gledanje foruma nego kad smo forum gledali nelogirani
sorry još jednom kaj sam ovo vidio tako kasno...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 3 tjedana ago #52006 od razor
Rjeseno! Nasi admini prosljedili glavnom adminu za forum, ovaj resetiro prava i voila. E sad jos samo uhvatit vremena da pregledam sto sve tamo ima...

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 tjedan ago - 11 godina 1 tjedan ago #52149 od Pogrebnik
forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/2...planinski-derbi/#top

300 golda..prva tri koja stignu na cilj..+gola poljakinja sa sladoledom od MANGA!!!!!!

2 sata prije pocetka utrke Hunter izbaci link na koji se morate prijavit za igru,znaci cisto jednostavno se upiše nik i send...i onda on automatski bira 28 igraca za prvu utrku
Last edit: 11 godina 1 tjedan ago by Pogrebnik.

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 tjedan ago #52267 od Pogrebnik
forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/2...4600245#entry4600245


nezaboravite da se morate prijavit za igru....samo se prikopčajte na kanal koji Hunter napravi i bit ce te obavijšteni

Please Prijava to join the conversation.

Više
11 godina 1 tjedan ago #52268 od checola

Pogrebnik napisao: forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/2...4600245#entry4600245


nezaboravite da se morate prijavit za igru....samo se prikopčajte na kanal koji Hunter napravi i bit ce te obavijšteni


ma ne prijavljujem se ispast će da CTN namješta natjecanja :P, ugl narode isplati se prijavit, sudjelovao sam u 3 natjecanja u 2 sam odnio nagradu, tako da...., 2 free garage slota na popustu su u igri :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.317 sekundi
Pokreće Kunena Forum