Skip to main content

Prokleti statsi

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52542 od GizCRO
Prokleti statsi was created by GizCRO
Dakle, sam sebe izludim glupostima koje u životu nisu bitne al hebga... bukva hoće kroz zid. :)

Nešto sam blejao po statistikama svojima jer u zadnje vrijeme nikako odigrati onak kak sam si ja zamislio. (jel, bit će da je nemoguće) No, poanta je (za one kojima se neda čitati dalje) da što bolje igram, to manje pobjeđujem i to me nervira jer takav sistem stvarno ne nagrađuje nego me doslovno tjera da igram ko moron što opet nisam i jednostavno ne mogu igrati ko ostali kreteni koje srećem.

Da to malo potkrijepim...





Jasno se vidi da mi efikasnost raste i to podosta ali mi winrate globalni pada i to podosta brzo s obzirom na broj bitaka koje imam.

Evo i ostalih statsa koji su zapravo zanimljivi unazad zadnjih 60 dana.





A evo i link koji to dosta dobro pokazuje.

wotcs.com/player.php?wid=501102674

Dakle, da rezimiramo. Što bolje igraš, to veće kretene dobiješ u igri.

Da čujem vaša mišljenja. :)
Privitci:

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago - 10 godina 11 mjeseci ago #52543 od dezerter
Replied by dezerter on topic Prokleti statsi
Ma taj effišijensi mi može popušit, prestajem to gledat, samo mi kvari igru, imam dovoljno da zadovoljim uvjete i zdravo :) Važnije mi je da razvijam igru da više doprinesem TC-u, CW-u i ESL-u nego gledam kak ću veći damage napravit od nekog drugog i slično, te fore padaju u vodu u timskoj igri. Kolko puta znam zaštitit svojim tenkom nekog da ne pogine i slično i to se nigdje ne broji. Zato mi se zna desit da me neki "žuti" lik po effišijensu iznenadi kak dobro odigra i izigra me ko malog majmuna jer sam ga podcjenio :P
Last edit: 10 godina 11 mjeseci ago by dezerter.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52546 od skalca_man
Replied by skalca_man on topic Prokleti statsi
Globalniwin rate i eff nisu linearno vezani. Mozda grinda articu ili sporog heavya. Mozes napraviti prosjecni dmg po patiji 2500 i ubitipo partiji po 2 tenka i to ti je dosta da si Unicom tz. Xvm chuck norris. Ali mozes imati pored toga vlobalni winrate cak izpod pedeset. (Prosjecan igrac ga ima 47%).

Globalni winrate se dize dosta puta sa glupim potezima kao sto je protrcanje sa tier X mediumom u suprotnicku sumu na murovank , da bi pokrenio draw match. Napravis sve da bi zaustavio t-50-2 isto sa tier x tenkov jer se igra otvorena mapa sa 4 artice. Sa articom ne bildati dmg per game na mausu kad znas da nece biti vazan jos barem par minuta... Otici na mjesto sa tenkom na kojem znas da nemozes napraviti neki dmg L. Jbg nitko tamo nije isao.

Eff ne broji ono sto je dezerter zastitio tenk sa svojim tjelom. Ili je netko dao svoj healt da bi dobio par sekundi da njegovi skepaju. Tose jedino moze vidjet u globalwiratu. Al i tu ima dobrih i slabih tenkova i solo ili platoon. A da o companijia ni ne pricam. Tim kao sto je ctn u tier 8 tc ima stopoyto barem 75% winrate.

Sve u svemu sve je to statistika po nekom sistemu koji ne daje uvjek prave slike o igacu.

Uzivaj u igri. I ako si dobar igrac sa slabim statisticamo to tako ili tako svatko primjeti koji igra sa tobom u platunu ili cw.u. uglavnom svi vise preferiramo timske igrace od onih netimskih ljubicastih ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52547 od GizCRO
Replied by GizCRO on topic Prokleti statsi
Skalca, malo si omašio fudbal. :)

Nije poanta kukati već protumačiti ono što mi je dano tj. podatke koje imam pred sobom iz razloga što se olako vidi da je eff vezan uz winrate nerijetko iako ne i stopostotno. Kako ja igram i što pokazuje papir nije isto jer moji potezi nisu mjerljivi na istome. Ja sam dosta nepredvidljiv igrač i stoga preferiram tj. obožavam med tenkove. Artice ne igram u principu nikako s tim da bi tu excludao GWP-a koji mi je fantastičan tenk. Za TDove nemam živaca, Heavy tenkovi su tromi i nekreativni na nivou koji mene zanima dok recimo light tenk može i ne mora biti zanimljiv. No ono što je meni idealno, nije možda drugima i neće znati odigrati onako kako to ja mogu i zato su tu med tenkovi da mi omoguće ono što želim a to je čista kreativna igra u kojoj si sam stvaram šanse i u kojoj uživam nadmudriti protivnika.

No da se vratimo na temu a to su čisti podaci koji pokazuju da sam sa dizanjem eff-a počeo jako padati po win rateu što pripisujem činjenici da malo igram u platoonu te nemam prave podrške a drugo je MM sistem koji očigledno sklapa teamove na principu good vs. bad unutar istog teama gdje je poanta da dobar igrač povuče a slab prati.

No, to ne primjećujem već se masa istih povuče za drugima i dobijemo lemming vlakiće koji su opet tema o kojoj ne bi diskutirao jer je besmislena.

No, nećemo duljiti. Ono što ja primjećujem sam natuknuo par redaka iznad. Čini li se tako i vama?

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52551 od razor
Replied by razor on topic Prokleti statsi
Vjerojatno se radi o tirovima koje igras i tenkovima koje igras. Kad igram "dobre" tenkove win rate prati WN7, kad igram govna koja grindam od low tirova, onda svaka crta na svoju stranu.
Jedinos to volim pratiti je WN7. On govori TVOJU efikasnost, ne efikasnost tvog tima, i to je vise manje jedino bitno (ako se gleda random).

Isto tako...ako hoces da sve tri linije idu gore...predlazem platun...meni je sinoc bio i WN7 i win rate i sve po redu 40$ iznad prosjeka samo zato jer sam igrao u jebacki dobrom platunu gdje smo svi osim Darka radili pun kurac stete.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52556 od Pogrebnik
Replied by Pogrebnik on topic Prokleti statsi
Meni je random nesto kao trening room....udjem i vjezbam,pucanje,nisanjenje,nisanjenje u pokretu,hul down pozicije,hulanje sad drugim tenkom,pokusavam izvest nesto novo,neki riskantni flank,pucam u voznjim destrojeru u gusjenicu i zaobilazim ga...to mi je bas fora kad ubijes tenk a da se nisi zaustavio...i onda gledas ekipu iza sebe kako se chudi...WooooW...meni su protivnicki tenkovi kao glineni golubovi...neigram timski u randomu,(nema smisla),za to imam TC i CW,platune neigram...zato što nemogu spojit 3 partije za redom a da me guz nezasvrbi i ja ode...dnevno 25-30 partija...

Zato budi kreten ko i ostali i igraj za sebe i uzivaj,napravi kao pojedinac nesto u partiji pa makar izgubio partiju...a tamo di se trazi disciplina,timski radi i svi ostali skilovi koje moras posjedovat,tamo daj sve od sebe i pokusaj odigrat najbolje sto znas...

Da mi je ovo neko rekao da cu napisat prije godinu dana,ja bi mu rekao da je prolupao...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.361 sekundi
Pokreće Kunena Forum