Skip to main content

Prokleti statsi

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52558 od skalca_man
Replied by skalca_man on topic Prokleti statsi
Gool!! ......Pause......Not!!!

Oko conspiracy theory skripte MM mogli bi pričati danima, puno ljudi je pitalo da se stavi na wot forum skripta po kojoj radi MM, jer i oni sumljaju, da ima nešto na tome da bira igrače ne samo po zbroju tiereva i težini tenkova, nego i nešto iza kako win rate i eff igrača u timu.

Meni se nekad čini (kad mi ne ide) , da me stavlja u tim sa slabim igračima 10 partija zaredom, a preko cjeli tim zelen, plav i ljubičast. Ne da bi imali skupa svaki tim iste kvalitete igrača.

Ovo što sledi dalje je malo u offside-u,

Ali još uvjek mislim, da se može okrenuti partija sa dobrim platoonom, ili čak sa jednim dobrim igračom u recimo pokretnom tenku. Ma da, ovo nije vezano na tvoje pitanje:

Jučer nisam igrao u platoonu, i dobijem match na ruinbergu kde smo bili u timu crvenih i naranđastih te par žutih jedino ja zelen, i foch plave boje. Kao što je značajno sa više crvenu niansu igrača je da se igra dosta leming train kao što se i desilo 90% naših igrača je ošlo u grad i stali su na rubu trga. Jedino ja na sredini i foch u malom gradu kao dva mala ventila za cjelu sredinu i flank. Nekako smo uspieli sredidi, ja sam tukao sredinu a on flank, rezultat svaki po 4 kila i top po dmg. Na kraju smo jedva izvukli partiju.
Znam, da ovo nije direktno vezano na pitanje, ali mislim, da kažem da se da i "pobjediti" taj MM koji ne radi na tvoju korist. I dignuti global win rate.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52559 od razor
Replied by razor on topic Prokleti statsi
JA bi bio sretan kad bi WG bio dovoljno pametan da napravi tako dobar MM koj uzima u obzir "skill" igraca (tj. bolje receno statse), no to je jednostavno u sferi znanstvene fantastike.

Pogledaj artiljerije. Dok nisu imale "cap" ulazio si u bitku s njom relativno isto brzo kao i sa bilo kojim drugim tenkom.
Sad? Sad znam cekati i po minutu i pol da MM spoji partiju gdje na svakoj strani bude po par artica. MM-u je problem podjednako razvrstati artice. Zamisli kakav problem bi mu bio da razvrstava ljude po skilu? Cekali bi po 15 minuta za borbu!

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52560 od razor
Replied by razor on topic Prokleti statsi
E da i jedna od ovih "sad si gore, sad si dole" situacija se vidi i u mom sigu. Zadnjih 7 dana: 49% pobjeda, zadnja 24 sata, 59% pobjeda. Zasto? Zato jer me je prije par dana posralo 10 puta za redom i u tom danu sam imao ono valjda 40% pobjeda. I sasd statistia velikih brojeva opet radi i ispeglat ce na ono sto "zaradim" a to je cca 52-53% pobjeda.
Radi se o tome, da ako si konzistentan, da ces nakon veceg broja partija zasjest na pravo mjesto bas zato jer je MM glup ko kurac i jedina stvar koja ima veze sa icim su veliki brojevi. Kao igra ruleta. Moze 10 puta za redom doc crveno, pa 3 puta crno, pa opet crveno, al za 100 partija, crveno i crno ve se vis emanje izjednacit.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52564 od checola
Replied by checola on topic Prokleti statsi
gizcro, moraš shavtit da je random 1vs29, i definitivno nije za dizanje wr-a, sa tim da si eventualno možeš malo pomoć sa platoonom pa imaš omjer 3vs27. jer bez obzira koliko dobro da odigraš i dalje si ovisan o onih 14 ameba iz svog teama, imao sam popušenih partija sa 9 killova!!!!! i to ne na cap, evo baš neki dan t6 partija ja u t6 2,9k damagea, 5 killova i defeat, jednostavno nisam imao sreće previše ameba. pa onda kombiniraj tc,cw za wr, radnom za wn7 i eff

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52569 od sincro009
Replied by sincro009 on topic Prokleti statsi
prvo se moram obratiti gizcro sori nisam uspio ništa pročitati tj zapamtiti jer me ovaj tvoj AVATAR uništio doslovce hehehehe zakon je.
a što se tiče statsa mene živcira to da na wotlabsu je objavljeno da average tier ne radi kako treba pa po mojim statsima ispada da igram stalno tier5 tenkove kojih odavno nema u mojoj garaži, eto jedino me to ubija sve ostalo je ok mislim .
AVATAR +++++++=Gizcro ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52579 od GizCRO
Replied by GizCRO on topic Prokleti statsi
Gle.. da ponovimo. :)

Pustite se direktno mene, bacite oko kod sebe.

Istina je da platoon sa trojicom dobrih igrača može okrenuti bitku samo tako.
Jučer smo to uspjeli napraviti nekoliko puta nas troje iako smo bili i na 40% winrateu.
Dio tog effa dolazi iz toga, zapravo veliki dio effa dolazi iz toga i oko tih stvari se ne nerviram ali pratim dosta u zadnje vrijeme kako MM slaže lineup i tu primjećujem da postoje neke generalne smjernice a to su:

EFF rating
Zadnja bitka
Global WR
Tier Tenka koji voziš


U tim parametrima zapnem u neki loop i rokne me u 10 poraza i više za redom ako recimo odigram par igara dobrih. Dakle, ako dobro odigram onda me MM satere ko psa a nakon tih 10 igara koje sam izgubio me počne stavljati nazad u ok (recimo) teamove. Dakle, kad dobro igraš, to treba satrati.

Specifično, uzeo sam sebe samo za primjer. U randomu teško solo mogu išta učiniti po tom pitanju, na meni je da dam sve od sebe i odigram najbolje što mogu a to i činim ali opet, kad imaš 12 ili 13 morona koji briju da su supermen, teško je tu štogod napraviti.

Isto tako, na primjeru ovih tenkova koji su slabije preciznosti, recimo specifično Type59 i T54E1 primjećujem da imam dana kad gađaju ko E50-M dok druge dane ne mogu pogoditi tenk sa 100m nikako.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.625 sekundi
Pokreće Kunena Forum