Skip to main content

Prokleti statsi

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52582 od razor
Replied by razor on topic Prokleti statsi
Evo igro sam sad danima samo i jedino lorenu lvl 7 articu. Jedan dan bi imao vise pobjeda, drugi dan manje (kad igram solo). Kad zbrojim par dana i uzmem prosjek, eto me na mojih 52%. Platoon bi dizao to za cca 20%. I to je to. Pratiti MM sto ti radi unutar jednog dana nema smisla, jer, kao sto sam reko prije, sve je to statistika velikih brojeva.

Isto ko kad pratis u casinu na ruletu crvena i crna polja. Nema pravila, cisti random (to je bar moje dosadasnje iskustvo). Danas mi da 10 luzerskih bitki, za 2 dana mi da 10 win bitki.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago - 10 godina 11 mjeseci ago #52597 od stekaos
Replied by stekaos on topic Prokleti statsi
Ne mogu ja da pratim ovo sve što si napisao. odvlači mi pozornost ova prdara. GizCRO :woohoo:
Last edit: 10 godina 11 mjeseci ago by stekaos.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 11 mjeseci ago #52598 od zekopeko
Replied by zekopeko on topic Prokleti statsi
ovak giz
kao prvo noobmeter je malo u banani pa ne radi kao što bi trebao
kao drugo ni jedni neslužbeni statsi ne rade dobro jer su ovi genijalci iz WG sakrili statistike nekih tenkova, samo nebo zna zakaj
jedino kaj štima je broj partija i WR

e sad odnos WR i EFF
kod mene kad raste WR pada EFF i obrnuto naravno
i to se drastično vidi
kad pobjeđujem ko manijak, +65% EFF je najviše 1600
kad gubim ko blesav EFF je između 2500-3000

i sve je to ok, više ili manje
ok mi je i gubit jer ne igram sam, igra tim od 15 ljudi koji ponekad to shvaćaju a ponekad ne
ono kaj mi nije ok je kad vidim da moje granate bježe od protivničkih tenkova a nemam pojma zakaj
neki dan igramo TC, i u jednoj patiji sa T57 ispadnem dole na dnu i idem gledat kaj je bilo
5 granata, 5 pogodaka i 510 DMG, to je manje od minimuma koji smiju napravit 2 granate
zakaj sad to velim
od 0.8.4 testa pa nadalje ima nekakvih problema s rezultatima
u tom prvom testu di je to primjećeno cijeli tim bi imao dva rezultata
8 tenkova bi recimo imalo 1500 DMG i 300 EXP, a 7 ostalih 800 DMG i 158 EXP
ili bi recimo oba tima imala sve 0
i danas ljudi prijavljuju po forumu i supportu čudnovate rezultate ali nekog suvislog odgovora nema
znači nema veze jel random ili bilo kaj drugo, eto u mom slučaju je i TC
jednostavno se dešavaju momenti kad nemogu niš pogodit ili kad mi granate jednostavno ne rade nikakvu štetu
u biti se to u TC vidi još i bolje
jer kak objasnit da recimo prvih 10 partija u TC radiš 2500 DMG a onda idućih 5 nemožeš napravit više od 500-600, a isto tako ih preživiš do kraja i tvoj tim pobjedi
kaj
10 partija znam nišanit a idućih 5 više neznam

nemam pojma zašto se takve stvari dešavaju
WG će se branit internetom, i pričom kak se paketi negdje gube
da je tome tako onda moj tenk nebi ni opalio granatu, a ne da ona eto baš u letu nestane, moš mislit
ono kaj mi zvuči vjerojatnije je da ima jednostavno ta silna matematika na momente puca negdje i zato imamo tih problema
več odavno su priznali da ima za jako malo stvari u biti treba restart servera, hrpu toga mogu radit u živo
i očito je da to rade, pogotovo kad server počne izbacivat sulude mečeve i ostale čudnovate stvari se počnu dešavat
ko veli da na momente ne isprobavaju i taj smart MM ili skill based MM
The following user(s) said Thank You: GizCRO, skalca_man

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.383 sekundi
Pokreće Kunena Forum