Skip to main content

strasno

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16777 od jopke
Replied by jopke on topic strasno

Pisko napisao:

Jopke napisao: pa nije...


kaj pa ne znam kak u 2h mozes ubit na borderu 170 ljudi... ajd pokazi mi da i meni frg naraste :D
ma nema sanse....


e bas ovo sto staggy kaze:)

ako hoces da ti frag naraste onda nemoj visit na tajgi i sl. mapama...mozda imas tamo fr. velik ali skupis malo kilova:) eto ja kad sam hvatao fr 2. visio sam na urbanu i hospitalu...radio sam oko 40-60 kilova po satu uz pristojan fr. i to je to:)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16778 od belay
Replied by belay on topic strasno

Pisko napisao: A poglete ovo cheatera... takvi mi odma ubiju volju za igranjem.....

aaotracker.com/usertracker.php?userid=168085



TO MI JE FREND IZ VOJSKE ;)

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16782 od jopke
Replied by jopke on topic strasno
ne vjerujem posto ga ja znam...zajedno smo pecali dok sam ja zivio u bjelorusiji...jedino ako si tamo isao u vojsku?



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16784 od pisko
Replied by pisko on topic strasno
Stekba je zavrsio SS vojsku :D a ovoga zna jer mu je pucal medju noge :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16834 od zwer
Replied by zwer on topic strasno
a s cim se ti pisko zamaras jebote... pa nisu to cheateri... naigrao sam se s takvima na hospitalu pun k... pa cim vidis da ima 2000 sati odigranih nemre cheater bit vec znanje!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16841 od nrg
Replied by nrg on topic strasno
ja sam se mnogo u sebi grizaokako sam losh i kako nisam neki igrach..dok se nije nakupilo prek 500 sati igre..to prvo..

no cijeli problem je bio u totalno drugacijim mapama koje sam igrao..recimo vilage..s 16 igraca, da se jebes u partijama po 10 minuta, nemozes nakupiti kilova sve i da hoces..

od kad sam se uhvatio duska i csara, frag je skocio, a bogme sam i kilove napunio..mada ne koliko bi htio..

trebalo bi vidjeti lika kako bi se snasao na takvim velikim mapama

a i prije svega...zadovoljniji sam sto sam odigrao vecinom sve mape, i na svim aznam pokoji trik, nego da sam igrao dve..mada se sveda na to da ionak ispada da prosjecan igrac igra recimo dve tri u prosjeku..ostale onako..ispipa..

a i gle..dok nisam imao ovakav stroj koji iimam sada, i dok nisam imao dobru vezu, nisam imao nikakve sanse protiv takvog lika. koliko sam pizdio na slucajeve kad izletim pred njega, pucam, vidim kako krvari, a onda sljedi slajd show u kojem odjednom padam mrtav, ili cak samo nastavljam gledat nekog iz tima, i uopce ni ne vidim mjesto di sam poginuo..

nekako sam uvijek imao uklkuceno sve na medium postavkama, i nisam htio degradirati sliku, a sada vidim da sam grijesio, jer je trebalo igrati s loshom slikom da bi nabio score i sacuvao vise zivaca..

no, sad je stanje drukcije, pa se vise ne zamaram s time..likovi igraju na optici, na bjesnim SLI makinama, i jednostavno gaze sve oko sebe..a uz to imaju i over200 sati igre pa stoga im nemamo kaj reci..osim da malo izadu van i prozive si malo zivota..cak i da nekaj pofukaju..ako mene pitas.. :twisted:

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.358 sekundi
Pokreće Kunena Forum