Skip to main content

strasno

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16849 od jopke
Replied by jopke on topic strasno
je točno to sto nrg kaze...ja recimo imam sjebanu graficku (kolko puta sam prdnuo dok ona zabrejka na 10-20sec a i ovako je smeće prvoklasno i sve mi se vuče osim McKenne, tunela i WCa (tako tih starih mapa)...da ne govorim kako sam sa SFom počeo igrati tek nakoh 40og honora i jebao si frag:) sad zamislite nekoga tko si napravi novi acc nakon sto pohvata sve trikove u Americasu...i onda odigra još kojih 1500-2000h

a najbitnije od svega sto sebe ne smatram nekim igračem a opet imam fr preko dva...dok recimo znam frenda koji me pojede za doručak u svim FPSima...e onda znam da je moguće da netko ima frag preko 4 na svim mapama...kombinacija skilla, dobrog hardvera i čvrstih živaca. Ako i popuste uvjek za takve postoji recconect:))

ono sto ne volim je to sto postoji ekipa koja si diže frag na bridgeu, reconu, Mountain Pass i misle si da su neki igrači:)

svaka čast onoke tko igra sve mape i na svim mapama je dobar pa makar nema život i igrao kao zadnja p. :)



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 11 mjeseci ago #16878 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic strasno
Što se allstar-a tiće s njim sam dosta igral jedno vrijeme stalno ga pratio, lik je prejeben, nije chiter. Za ovog prvog neznam. Neki likovi jednostavno predobro igraju. Pa zakaj su mene LUDI kickali sa svog servera? Ubio sam ih petoricu sa m24 (na 5 do 20m) zbuksan u jednoj kući i onda kad su me uspjeli nekak okružit i bacit mi fleshicu ja sam napisal suicide u konzolu. Muahahahah jesam zao!

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 11 mjeseci ago #16881 od pisko
Replied by pisko on topic strasno

Dezerter napisao: Što se allstar-a tiće s njim sam dosta igral jedno vrijeme stalno ga pratio, lik je prejeben, nije chiter. Za ovog prvog neznam. Neki likovi jednostavno predobro igraju. Pa zakaj su mene LUDI kickali sa svog servera? Ubio sam ih petoricu sa m24 (na 5 do 20m) zbuksan u jednoj kući i onda kad su me uspjeli nekak okružit i bacit mi fleshicu ja sam napisal suicide u konzolu.[/b] Muahahahah jesam zao!


hahahahahahaha, to jos nisam nikad napravil :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.325 sekundi
Pokreće Kunena Forum