Skip to main content

jebeni cheateri!!!

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24883 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!
Isti kurac i kod mene. Jedva cekam taj 3.0 da vidim kaj ce napravit.
Samo poznavajuci programerske sposobnosti developer tima koj radi na AA....bojim se da ce nam trebat pentijum 10 sa 333 gigaherca i 220 gigabajta rama....

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24885 od pisko
Replied by pisko on topic jebeni cheateri!!!
Stvarno ne znam kak vi imate problema sa =AA=... meni sve radi super...
nikad mi se nije dogodilo ono kaj se tebi razor da ti procesi polude... stvarno ne kuzim...

formatiraj komp, stavi ponovo win xp.... i to je to ;)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24886 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!
Pissko, procitaj onaj link sta sam stavio, pogledaj screanshotove itd.
Ne radi se o sistemu il tako nekim glupostima. Ne radi se i o problemu koj se pojavljuje samo meni. Svi ga imaju, smao neki zbog jacine konfiguracija ne osjete.
Problem se jednostavno ne osjeti na racunalima koja imaju par gigi RAM-a, bjesne graficke i bjesne procesore...a ja pare nedam samo zato jer je Suckbuster nesto sjebo. Ako cu i dat pare za nesto, onda ce to biti kad izadje novi engine (iako sumnjam da cu i tad ista kupit) pa cu bar vidjet nekog efekta sa tim ulozenim parama.
Ako cu morat ulagat pare svaki puta kad punkbuster, koj by the way, NE RADI SVOJ KRVAVI POSAO, narapvi update, onda jebes i igru i sve.

Ja imam vrlo jednostavan izbor.
Nedat pare za ovo (isto dolazi novi engine sad u 12. mjesecu al cu komotno moc vrtiti 2 igre odjednom sa postojecom konfiguracijom), inace ovo je ingame screanshot:


ili dat pare za jos gigu rama, jacu graficku i jaci proc te novu maticnu da bi igro jos uvjek staru verziju AA.

A ne zelim ni pomisliti sto nas ceka kad izadje 3.0 verzija sa "novim" engine-om.

Sve u svemu, nabijem im Fuckbuster i Dev-ove na ljepi kurac!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24888 od ne0
Replied by ne0 on topic jebeni cheateri!!!

Pisko napisao: Stvarno ne znam kak vi imate problema sa =AA=... meni sve radi super...
nikad mi se nije dogodilo ono kaj se tebi razor da ti procesi polude... stvarno ne kuzim...

formatiraj komp, stavi ponovo win xp.... i to je to ;)


Formatiro komp, izbriso sve zivo i ne zivo, snimio samo potrebne stvari i sa smijeskom na licu instalirao AA al smijesak se ubrzo izgubio kad sam pokrenuo igru i odigrao 10min.. sav razocaran u tugi i bolu :( ...stavim skidat novu instalaciju. Rekoh jebes one patchove idem ja skinut FULL 2.8.2 al ubrzo je umrla i ta nada. Pomoci izgleda nema jer ja neznam sto vise napraviti osim kupiti novi komp ako bi to sta pomoglo...
Sto se tice divljanja procesa i Karlo se pozalio na to a ima pilu od kompa!

Please Prijava to join the conversation.

  • echo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
16 godina 5 mjeseci ago #24892 od echo
Replied by echo on topic jebeni cheateri!!!
Jebote prekrasna slika...odakle je???

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 5 mjeseci ago #24894 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!
Eve Online (ponuda svima i dalje stoji).

EDIT: Cisto da nebi bilo zabune, slika je iz novog engina koj tek doalzi (krajem 12. mjeseca kazu) i na grafici se jos radi (znaci bit ce jos ljepsa).
No i sada stavr izgleda super: www.sg.hu/galeria/1089300164/108 ... 190100.jpg

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.584 sekundi
Pokreće Kunena Forum