Skip to main content

jebeni cheateri!!!

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21438 od firefly
Replied by firefly on topic jebeni cheateri!!!

Razor napisao: jel moje tamo??


nije..... jos! :)

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21477 od besinjo
Replied by besinjo on topic jebeni cheateri!!!
Evo ovaj cu post stavit ovdje jer tema ima veze sa Cheaterima!!! Posto igru igram nekih 3 tjedna nisam jos sve 100% skuzio!!! mene zanima kak saznat ko vara ili ne i na koji nacin vara, koje su mu prednosti!!????
Recimo meni se zna dogodit da sa AR opalim po frajeru pun ku... metaka, a njemu nista, a onda me on ubije sa jednim!!! To me zna totalno izbacit iz takta!!!

P.S. Da se razumijemo nikad mi nije i nikad nece past napamet da se koristim takvim idiotarijama, jer nevidim svrhu u prokletom varanju!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21480 od pisko
Replied by pisko on topic jebeni cheateri!!!
hmmm, tesko ti je to objasnit... jer si jos premalo u =AA=.... kad ces dulje igrat moci ces procijenit tko je dobar igrac a koji vara.... npr. ekipa koja ima na mapama po 500 i vise sati naravno da zna svaki cosak mape... i protiv njega ces jako tesko igrat... jer moze znat tocno di si ti... tj. predpostavit... tak da ono... trebas sto vise igrat i to je to... sam ces skuzit sve na vrijeme :)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21488 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!
To sto t se dogadja se dogadalo nama jako dugo vremena. Za razliku od drugih FPS-ova, AA ima malo drukciji nacin pucanja i nekad se fakat zna dogodit da ispucas cijeli sanzer po nekome a da ga ne pogodis niti sa jednim metkom. Nakon nekog vremena, kad se priviknes na jacinu recoila na odredenim puskama, to ce ti se desavati sve manje i manje.

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21501 od [ctn]sluzavy_cro
Replied by [ctn]sluzavy_cro on topic jebeni cheateri!!!
Opet Pissko i njegovi satovi,
Pa Sanader ima tonu satova pa je u banani :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 11 mjeseci ago #21504 od mrgud
Replied by mrgud on topic jebeni cheateri!!!

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: Pa Sanader ima tonu satova pa je u banani :lol:


nemoj mi njega ... znam mu k&#263;er hahahahaha 8*)

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.385 sekundi
Pokreće Kunena Forum