Skip to main content

jebeni cheateri!!!

Više
16 godina 4 mjeseci ago #24898 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!

Razor napisao: Pissko, procitaj onaj link sta sam stavio, pogledaj screanshotove itd....


tek sam sad shvatio da ti nemozes vidjeti taj dio foruma.

Evo posta:

Evo naso sam na ofišl forumu:

forum.americasarmy.com/viewtopic ... 355&page=2

Odgovor moderatora:
Quote:
Evenbalance is aware of the situation and issues you as well as others are experiencing. At this time there is not anything you can physically do as a remedy unfortunately except wait for the next maintenance release.

As noted I realize your frustration, but don't get to discouraged. The guys at evenbalance certainly do not want to hamper the games they try to protect and always strive to try to resolve issues as quickly as possible without leaving games to vulnerable to malicious play.

If and when I hear any further details on a timeframe I will post any information approved to release.

Hang in there.


Ista stavar se pojavljuje i Ivani. S tim da ona misli da je to "lag"....

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #24899 od pisko
Replied by pisko on topic jebeni cheateri!!!
hmm, da vidim sad tek da dosta ekipe ima problema.. ne kuzim, meni sve ok radi ;) tak da se nemam kaj zalit... al ono... jebiga, nadam se i ja da ce 3.0 bit bolja od ovoga... i da ce mi to komp moc izdurat :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #24900 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!
Znas i sam sto kazu za Nadu...

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #24903 od pisko
Replied by pisko on topic jebeni cheateri!!!

Razor napisao: Znas i sam sto kazu za Nadu...


da znam, ne samo sto kazu, nego i iz vlastitog iskustva :D :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #24917 od blento
Replied by blento on topic jebeni cheateri!!!
jebo taj 3.0 engine ...to ni najaci sistemi ne mogu vrtiti kako spada...
uzmi crysis...s 8800 grafickom jedva vrte 30-tak FPS-a...a slicno je i s Unreal 3.0 enginom na kojoj ce biti AA igra...
za godinu...dvije mozda...sad...hmm...prerano..

Please Prijava to join the conversation.

Više
16 godina 4 mjeseci ago #24920 od razor
Replied by razor on topic jebeni cheateri!!!
Blento, "novi" engine koj dolazi sa 3.0 verzijom Americas Army-a je ustavri vec star. Koristi dx9.0 i sve vezano uz to. Dok crysis engine koristi dx10 i ostalu hrpu noviteta tako da nemoj uopce ni pokusavati usporedivati te dvije stvari.
Kad bi developeri Americas Army-a znali raditi svoj posao, ili kad bi im se dalo, prelaskom na novi engine, svima bi se povecao broj FPS-a a ne smanjio jer bi igra bolje iskoristavala graficke kartice koje koriste dx9.
Sadasnja verzija Americas Army-a bi (sto se starosti engine-a tice) trebala letit, no ekipa je totalno sve sjebala. Prenatrpala engine stavrima koje on jednosatvno nemoze prozvakati, i zato imamo ovo sto imamo.

Sve se bojim sto ce napravit sa "novim" engine-om....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.370 sekundi
Pokreće Kunena Forum