Skip to main content

AA4 beta proving grounds

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53599 od progeny13th
ja igram,veza je dobra,ima hrpa europskih servera,cak par timova koji su bili i u AA285,poput ]ES[-a ,TORO -a,itd..

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53604 od nrg
Replied by nrg on topic AA4 beta proving grounds
ajme, pa AA je ziv...prosurfah malo no nekako nemogu naci pravi izvor gdje vidjeti kakva je igra...a najvise me odusevljava kaj ima tisucu stranica koje su otprilike slicne ovoj www.hackreviews.com/forums/showthread.ph...PG-Cheat-Hack-Aimbot ...a nekako sam pomislio da su se umorili čifutari kad ono vidim da je zapravo raj za njih...

daj pomoc kako i sto za AA pa cu probat..iako neznam koliko je zahtjevna jer mi laptop i na WOTu u medium steka, a kamoli neka zahtjevnija FPS igra..no da, cak i da kasljuca malo, ipak mi je AA favorite kojeg uvijek rado zaigram...

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53605 od razor
Replied by razor on topic AA4 beta proving grounds
instaliras steam, pronadjes u trazilici aa prouving ground, stisnes instal, kad se instalira stisnes play....as simple as that :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53629 od giamboni
Replied by giamboni on topic AA4 beta proving grounds
Ja isto malo zaigram(igrao bi vise), al ne vidim bas da ima previse ekipe koja igra...

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53631 od progeny13th
možda ih ne znas naci..ja igram s 10ak ljudi koje znam iz AA285..

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago - 10 godina 7 mjeseci ago #53651 od nrg
Replied by nrg on topic AA4 beta proving grounds
skinuta,instalirana..i ceka..no sve mi se cini da nece biti nista jer mi i wot na mediumu ima manje od 30fpsa a kamoli neka fps igra..no vidimo se kako da bilo ;)

i da pitam, jel ima nekakvo povlacenje starog profila ili da radim novi?

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.
Last edit: 10 godina 7 mjeseci ago by nrg.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.374 sekundi
Pokreće Kunena Forum