Skip to main content

AA4 beta proving grounds

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53679 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic AA4 beta proving grounds
A mozda si registrirao novi acc na AA PG sa potpuno istim podacima ko za stari AA acc?

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53690 od nrg
Replied by nrg on topic AA4 beta proving grounds
ma nemogu sada naci gdje sam procitao..na njihovom forumu..pise tak: napravite novi racun, staro ime ne radi, no ako nije zauzeto, upotrijebite staro. no nevazno...

...jer kako rekoh, ne smjem na glas jer bu se nekaj shebalo..i je..obrisalo mi tj. resetiralo account..lijepo sam napucao mislim lvl6 i finu statistiku, pa me vrnulo na pocetak..i jos mi je bio tako los dan i veza pa su me isprebijali ko konja...

ali fora mi je i drago da sam opet zaigrao AA. zaigrao i s glavonjom i bas smo se kratko ali slatko zabavili.

i jedino da se dogovorimo oko TSa...koji se koristi kada se igra..ctn ili onaj sa FB grupe...

bum bum bang bang vidimo se

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53692 od razor
Replied by razor on topic AA4 beta proving grounds
CTN vam je uvjek otvoren, ima dosta slotova i sve to...po želji....

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53694 od nrg
Replied by nrg on topic AA4 beta proving grounds
thx, sve 5..no cisto pitah da znam gdje se ekipa skuplja da ne zjapim sam u kanalu aa na nasem ts :D

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53696 od razor
Replied by razor on topic AA4 beta proving grounds
Ah znam...kad je bilo pitanje tko ce biti beta tester, tad su trazili da s eupisu stari podatci.....znam da sam to negdje upisivo i da sam prema tome dobio i sadasnji acc...

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53699 od dezerter
Replied by dezerter on topic AA4 beta proving grounds
Steam - D3z3rt3r3 (ili D3z3rt3r u AA4)
xfire - [CTN]D3z3rt3r

pa me dodajte da zaigramo skupa ;)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.403 sekundi
Pokreće Kunena Forum