Skip to main content

AA4 beta proving grounds

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53652 od razor
Replied by razor on topic AA4 beta proving grounds
Trebali bi radit stari acc-ovi

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 7 mjeseci ago #53656 od progeny13th
koliko ja znam nema starih acc-ova,radis novi..

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53674 od nrg
Replied by nrg on topic AA4 beta proving grounds
stari acc ne rade ;)

isprobao..i kaj reci..odusevio se. laptop mi gura jako fino igru..a aa4, hmm, kaj reci..nema lean, i dalje djecje bolesti iz starih nastavaka..no tek sada kada zaigrah vidim koliko mi fali, i koliko je meni AA zanimljiv i zaban. a i fino su je napravili, da mi se ni jednom nije srusila..ajme..rekao sam to naglas, nece se valjda ureknut :lol:

uglavnom, ime je dobro staro nrg_hr pa se vidimo...

necu ni reci koliko sam zakrzljao..gubim se u komandama, pa si bacim flesku ili nade ispred sebe, cucnem umjesto legnem ili potrcim umjesto u zaklon..kako je lepo se sam sebi nasmijati..no nisam prodao samo tako svoje stare kosti..a i headshotovi se nizu jedan za drugim..eeee da mi je i moj z-board i copperhead tu pa da zaigram kak spada..

i da, nekaj kaj me super odusevilo i iznenadilo. uvijek i je AA meni bio odlican jer su imali super 3d zvuk..tako je i sada, vecinu killova sam i napravio jer se super cuje tko je gdje..a tek da su mi moje zalmanice...ajme, jel sam se ja to zakacio u jednoj noci :whistle:

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53675 od nrg
Replied by nrg on topic AA4 beta proving grounds
daj napisite svoja imena..i starcu objasnite moze li se napraviti lista frendova u aa..i jel ima smisla stavljati ctn TAG na ime?

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53677 od progeny13th
odi na fejs,npravio sam grupu za balkanke igrace:

www.facebook.com/groups/203489953158005/

Please Prijava to join the conversation.

Više
10 godina 6 mjeseci ago #53678 od razor
Replied by razor on topic AA4 beta proving grounds
Nije mi jasno...ja bi se kladio da sam upisivao stare podatke....

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.333 sekundi
Pokreće Kunena Forum