Skip to main content

Moj komp :D

Više
15 godina 3 tjedana ago #34983 od pikachu
Replied by pikachu on topic Moj komp :D

Mr_Ti napisao: Izgleda ko da je graficka ispustila bijeli dim i otisla u vjecna lovista... :(


moguće... al ne mora bit. tak je komp koji sam nedavno popravljao izgledao jer se nasro neki trojan/virus. mnogo jebade i removal programa kasnije uspio sam ga se riješit, al sam svejedno morao reinstalirat taj komp.
par pitanja:

1) jel takav display čim upališ komp?
2) jel se popravi slika nakon refresha (desni klik->refresh ili F5)?

ako je pod 1) ne, a pod 2) da - vjerojatno nije grafička.
onda ti čestitam: imaš nekog trojana/virus :D
pošaljem ti removal tool mejlom ak trebaš - tebi možda pomogne prije neg ti zaje** login service :( :( :(

Theory and practice are actually the same thing.
Theoretically.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #34985 od mrgud
Replied by mrgud on topic Moj komp :D
od početka je

ma komp je R.I.P.

game over :D

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #34986 od ne0
Replied by ne0 on topic Moj komp :D

Mrgud napisao: od početka je

ma komp je R.I.P.

game over :D


nemoj biti tuzan popravit ces ti to!!!!


tak su i meni rekli kad sam sjebo auto a nije se nitko ponudio da posudi nest para :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #34988 od zwer
Replied by zwer on topic Moj komp :D
ajde neo da te utjesim... ja isao iz remetinca za vg i istrcala mi srna i naravno, krknuo sam ju... ode branik, hauba, lampe, vezni lim... i štošta nešta još... a 2 dana prije stavio novi killer i veći servis mašine

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 3 tjedana ago #34989 od ne0
Replied by ne0 on topic Moj komp :D

zwer napisao: ajde neo da te utjesim... ja isao iz remetinca za vg i istrcala mi srna i naravno, krknuo sam ju... ode branik, hauba, lampe, vezni lim... i štošta nešta još... a 2 dana prije stavio novi killer i veći servis mašine

u frende zalosno kaj da ti velim :(
to kaj ti se dogodilo me nije ni malo utjesilo :cry: inace nisam tip koji moli Boga da susjedu umre krava jer je i meni umrla!

Posudio bi ti para za popravak ali ko sto i sam znas treba i meni da skrpam gnoja :biggrin2:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 2 tjedana ago #35035 od firefly
Replied by firefly on topic Moj komp :D

pikachu napisao:

Mr_Ti napisao: Izgleda ko da je graficka ispustila bijeli dim i otisla u vjecna lovista... :(


moguće... al ne mora bit. tak je komp koji sam nedavno popravljao izgledao jer se nasro neki trojan/virus.


nisam cuo u zivotu da trojan/virus moze izazvati artefakte na ekranu, a kamoli petljati sa grafickim driverom....

jel imas mozda ime parazita, zivo me zanima!?

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.539 sekundi
Pokreće Kunena Forum