Skip to main content

Battlefield: Bad Company 2

Više
14 godina 1 mjesec ago #40161 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Battlefield: Bad Company 2
Nisam bas ponosan na sig, ali sto ces :rabbit:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40166 od blento
Replied by blento on topic Battlefield: Bad Company 2
Meni je igra graficki odlicna ..no nije to to...

ne znam.....niti jedna igra me nije odusevila kao AA2 (na pocetku) ....

ovdje mi se ne svidja sto ima milijarda detalja (nabacane kutije..drva...vagoni...djelovi necega..itd itd....kao da su hrpu toga ubacili u mapu..jeb ga) ...

da moram birati izmedju AA3...i Bad company 2.....izabrao bi AA3 ......iako me i tamo puno toga zivcira...


mozda starim za igre...ne znam...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40167 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
Tako ti je to sa svim stvarima. Kako vrijeme prolazi, precepcija se mjenja. Nema vise onog ludog osjecaja koj sam imao igrajuci AA2 do 3 ujutro na K9 serveru...al blago sumnjam da je to do igre. Nema vise ni studenskog servisa, i 265 dana slobodno za zajebavanje i ljencarenje, spavnaja do 4 popodne...nije ni cudo da nemozes iskusiti nesto sto si iskusio davno prije u sasvim drukcijim uvjetima i sa sasvim drukcijim setom zahtjeva u glavi.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40171 od crazy_chrisss
hebemu blento , pa znas da su spremacice dobile otkaz pa ne ciste vise ratista , pa eto padne bomba i sve u neredu :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40190 od atrill
Replied by atrill on topic Battlefield: Bad Company 2
Pozdrav svima a posebno Razoru, Rudlavoj i Blentu! Ja pogledam tu i tamo na forum ali se rijetko ulogiram jer sam lijen :oops: Nadam se da ste svi dobro.

Vidim da se igra BF:BC2 pa me zanima Stjepane koji ti je ingame nick ? Trazio sam pod "[CTN]" ali nema [CTN]Razor. Moj nick je kao i nekad u AA :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40196 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
Bok Atrille! E tebe s enebi nado vidjet ovdje :salut:
Zbog zauzetosti, nick je "Grdosjek" sa tagom naranvo [CTN], s tim da neznam dal trebas upisat taj tag kad trazis im jer nije dio imena vec je stavljen tamo pod clan tag.

Moj msn jos uvjek imas? Javi se kad me vidis, bas bi bilo dobro da zaigramo ponovo zajedno!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.370 sekundi
Pokreće Kunena Forum