Skip to main content

Battlefield: Bad Company 2

Više
14 godina 1 mjesec ago #40049 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
Stavio sam captcha na registraciju, al i dalje kreiraju accountove....tj. kreirali su do ovog jutra...mozda je zadnja promjena urodila plodom...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40068 od jopke
Replied by jopke on topic Battlefield: Bad Company 2
www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvodi&Korak=...3A+Bad+Company+2&q=i

Ok ako se moze otkljucati onda nije frke...ali opet pljacka balavurdije koja ce kupiti skuplju verziju.

Ali...spominje se i besplatno skidanje novih mapa...wtf? dakle inace nije besplatno???



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40069 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Battlefield: Bad Company 2
za ove na konzolama nije dzabe :queen: , a ZA SADA za PC bi trebalo biti badave

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40071 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
Besplatno skidanje novih mapa se napominje zbog Modern Warfare 2 isto kao sto se spominje, pazi sad, podrska za PC, "special PC features", dedicated sevreri i sve ostalo sto je od pamtivjeka u FPS zanru.
Nazalost, MW2 je toliko snizio precku FPS-ova na PC-u da se sad takve stavri posebno naglasavaju kao plusevi, dodatci i featuri, a do nedavno su bili in the box i nitko nije ni zamisljao raditi igru bez njih.
No nije MW2 jedini razlog...drugi i mozda cak i veci razlog su igre na konzolama, na kojima je takva stvar normalna od samog pocetka :cry:

A sto se tice ove skuplje verzije, tog je bilo oduvjek...imo si gold editione i sl. sranja s kojima bi dobio nesto apsolutno nepotrebno al bi to platio ekstra....i ekipa je kupovala. Ilitiga, sve po starom.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40072 od mrgud
Replied by mrgud on topic Battlefield: Bad Company 2
još da dobiš nekaj pametno za tih 50 extra kn :mrgreen: pirelliev kalendar, lajtsejber il tak nešt :rabbit:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40080 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Battlefield: Bad Company 2
Svidaju mi se ovi iz DICE-a, imaju smisla za humor i podjebavanje :afro:

Sprdnje na MW2:
kad trebaju krenut na misiju pa kazu ak mi neidemo poslat ce: "douchebags with heartbeat sensors"

kad pice utrku s quadovima, pa kad kazu "snowmobiles are for pussies"

A kad sam prolazio kroz onaj kanal pred kraj, stao slucajno pokraj lika s kapom, kad krene on pricat i 5 minuta ide prica o bogu, oprostu i takvim stvarima, raspricao se cijeli company

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.313 sekundi
Pokreće Kunena Forum