Skip to main content

Battlefield: Bad Company 2

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39383 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Battlefield: Bad Company 2
evo sad sam odigrao dobar dio u komadu, i nije bilo prevelikih problema, islo je glatko, cak sam se naucio i ubijati protivnike :D

da li mi fali lean strafe i prone? iskreno, prone ak igram sa snipom, ali buduci da sam skoro samo na kraju na assault klasi igrao, niti to mi nije falilo, ali GL je zakon, pobio sam hrpu ljudi s njime, joj, kad odvalis cijeli cosak zida kuce i lika iza njega, ides defuseat, prvo bam GL, em otvoris zid da se bolje vidi da li ima koga unutra, em ih i rijesis ak su blizu :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39390 od darkome
Replied by darkome on topic Battlefield: Bad Company 2
Imam jednu molbu za vas koji ste mozda sutra kod kuce oko 15.00(subota) na ovoj stranici www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php ce se djeliti kljucevi,pa bih vas molio da mi upecate jedan i posaljete na pm.
Unaprijed hvala!!!
Placam pivo pouzecem :salut:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39393 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
Dan drugi, beta...
Ispravili su lag i probleme sa browserom...igra mi se pocela opasno svidjati...jos samo da narpave nesto oko lean-a, strajf+trcanje i prona...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39441 od mrgud
Replied by mrgud on topic Battlefield: Bad Company 2
darko, probao sam ja ali ništa, stranica se sruši na desetak minuta, i onda kad proradi šteka žešće, treba jako puno srece za key, probat cu danas dograbit koj ako budem doma :thumright:

PS. štef, mogo bi i forum za betlfild bed kompani duja otvorit forum :mrgreen:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39442 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
To cemo otvarat ako nas se vise zakaci na to.

Treci dan...jos jedan veliki plus....Ako si u squad-u, mozes se spanat pokraj teammate-a kojeg odaberes, gdje god da je on na mapi. To definitivno godi timskoj igri u kaoticnoj atmosferi totalnog rata.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39443 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Battlefield: Bad Company 2
sto se tice ovog dijeljenja keyeva, mislim da ga je izuzetno pametno odmah aktivirat, zbog ovih key code in use, moguce da je do toga, da ga podijele drugi put ak se ne aktivira...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.358 sekundi
Pokreće Kunena Forum