Skip to main content

Battlefield: Bad Company 2

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39354 od jopke
Replied by jopke on topic Battlefield: Bad Company 2
ja skidam betu jedino sto nemam CDkey:)

inace malo sam zujao po netu i otkrio da će biti mod Squad Deathmatch...kolko sam shvatio nesto kao klasicni TDM ali s 3 ili 4 tima:) zvuci zanimljivo




Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39356 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic Battlefield: Bad Company 2
potrazi malo na njihovim sluzbenim stranicama / blogu / twiteru, danas i jucer su dijelil keyeve, mislim na id3 ili kak vec i fileplay...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39359 od razor
Replied by razor on topic Battlefield: Bad Company 2
Da napisem nesot o beti.
Iskreno sam razocaran sto je igra preveliki port sa konzole. Nema lean-a nema lezanja i nema strajfa dok se trci. Nada postoji jer se na beta tester forumima dosta pise o tome...vidjet cemo dal se DICE i EA stvarno razlikuju od onih pedera iz Activisiona.

Sinoc je downloadanje bilo katastrofalno, no nije se nista drugo moglo ni ocekivati jer nisu dali igru na torrent. Nakon sto je ipak Mrti naso neki link sa nekog cudnog foruma, igru smo ipak relativno brzo skinuli.

Nakon odigranih 2 runde, sve je oslo u kurac. EA server je puko i nije se dalo uc na server sve do negdje ponoci kad sam odigo onako sat vremena u komadu.

Posto sam igrao sa snajperom, nedostatak lezanja je bila glavna zamjerka, dok je potreba da drzis gumb za cucanj bila odmah tu negdje. Danas sam malo prosurfo forumima gdje beta testeri prijavljuju probleme i ostavljaju prijedloge za promjenu. Dosta glasno se prica o prone-u (lezanje), leanu i strajfu tako da, ako ce DICE izvrsit svoje obecanje igra u konacnici ima kapacitet pokopat CoD.

Sto se tehnike tice, grafika je ludilo, fps-a neznam kolko sam imo al nisam primjetio da mi je niti u jednom trenutku zastekalo, sto ne znaci puno jer jer ja nevidim razliku izmedju 60 i 120 fps-a...
Kako god, tko ima volje, nek potrazi beta kljuceve...kolko sam cuo od mrtija djele se na nekim sajtovima kao recimo: www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39365 od jopke
Replied by jopke on topic Battlefield: Bad Company 2

Nema lean-a nema lezanja i nema strajfa dok se trci


Bez lina i lezanja mogu...ali ovo zadnje necu moci progutati :lol:



Rest your trigger on my finger...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39369 od mrgud
Replied by mrgud on topic Battlefield: Bad Company 2
dobio sam key sa www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
pazite piše da djele recimo u 20h, tak je pisalo i u 18 pa su pustili u nekih 17:55, uglavnom regajte se prije, i refrešajte stranicu i požurite sa ispunjavanjem podataka :thumleft:

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 2 mjeseci ago #39372 od ivan
Replied by ivan on topic Battlefield: Bad Company 2
daj se vi vec jednom prekinite mjenjat iz igre u igru XD
prvo AA, sad Cod, pa Battlefield. ajd odaberite jedno i tog se drzite XD
Al kolko vidim, ovaj Battlefield izgleda super o.o
jedva cekam da dodje XD

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.443 sekundi
Pokreće Kunena Forum