Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 9 mjeseci ago #18490 od ica
Replied by ica on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

GnJIDa napisao:

Ica napisao:

mato napisao: hladnica a? :D ja sam na squareu znaci susjedi.... :lol:

E Mato ima li gdje u gradu kakva igraonica u kojoj mogu kako treba igrati AA? Dosao sam kod svojih na dva tjedna, imam laptop i Vodafone EDGE karticu, ali mi je lap preslab za igranje.

Kaj bi ti igral u Zagrebu,tovare jedan??Samo dodji....pičku ćemo ti razbit!!! :lol: :D :)

Ahahahaha konju jedan neobrazovani, Grad je jedan od dva grada koje stanovnici zovu Grad, a to su Rim i Dubrovnik, pogodi o kojem pričam lapane :lol: :lol: :lol:
E a u Zagrebu imam stoj za igranje a i link isto pa vam picu polomim bez puno napora :roll: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • gnjida
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 9 mjeseci ago #18492 od gnjida
Replied by gnjida on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

Ica napisao:

GnJIDa napisao:

Ica napisao:

mato napisao: hladnica a? :D ja sam na squareu znaci susjedi.... :lol:

E Mato ima li gdje u gradu kakva igraonica u kojoj mogu kako treba igrati AA? Dosao sam kod svojih na dva tjedna, imam laptop i Vodafone EDGE karticu, ali mi je lap preslab za igranje.

Kaj bi ti igral u Zagrebu,tovare jedan??Samo dodji....pičku ćemo ti razbit!!! :lol: :D :)

Ahahahaha konju jedan neobrazovani, Grad je jedan od dva grada koje stanovnici zovu Grad, a to su Rim i Dubrovnik, pogodi o kojem pričam lapane :lol: :lol: :lol:
E a u Zagrebu imam stoj za igranje a i link isto pa vam picu polomim bez puno napora :roll: :lol:

Bog te,e......sad vidiš u kojem svijetu ja živim....za mene je samo jedan grad....ZAGREB :oops: Koji jebeni Dubrovnik???????? :evil:

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 9 mjeseci ago #18493 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

GnJIDa napisao:

Ica napisao:

GnJIDa napisao:

Ica napisao:

mato napisao: hladnica a? :D ja sam na squareu znaci susjedi.... :lol:

E Mato ima li gdje u gradu kakva igraonica u kojoj mogu kako treba igrati AA? Dosao sam kod svojih na dva tjedna, imam laptop i Vodafone EDGE karticu, ali mi je lap preslab za igranje.

Kaj bi ti igral u Zagrebu,tovare jedan??Samo dodji....pičku ćemo ti razbit!!! :lol: :D :)

Ahahahaha konju jedan neobrazovani, Grad je jedan od dva grada koje stanovnici zovu Grad, a to su Rim i Dubrovnik, pogodi o kojem pričam lapane :lol: :lol: :lol:
E a u Zagrebu imam stoj za igranje a i link isto pa vam picu polomim bez puno napora :roll: :lol:

Bog te,e......sad vidiš u kojem svijetu ja živim....za mene je samo jedan grad....ZAGREB :oops: Koji jebeni Dubrovnik???????? :evil:


Da da..onaj grad koji je spušio tri komada u par minuta sinoć... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 9 mjeseci ago #18494 od razor
Ajde ajde....kod nas je arsenal dosao igrati nogomet i dobro se oznojit...kod vas se dodju samo suncat :P

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 8 mjeseci ago #18501 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

Razor napisao: Ajde ajde....kod nas je arsenal dosao igrati nogomet i dobro se oznojit...kod vas se dodju samo suncat :P


Je...i zarade opekline od sunca koje usput rečeno ne naplaćujemo.Zato će sljedeće godine najebat... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 8 mjeseci ago #18505 od razor
Cuo sam da se na nekim plazama i to naplacuje :D

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.442 sekundi
Pokreće Kunena Forum