Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

  • bipe
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17619 od bipe
Replied by bipe on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

Blento napisao:

Razor napisao:

BlackHawk napisao: Što se tiče suicida i ja bi tu dijelio banove i to bez pardona... 8)


isto bi dobio biloko i na nasem serveru. Jer ak imas muda ubit 50 ljudi, onda bi trebo imat muda i koj puta riknut. Ista stavr je i sa rekonekterima i slicnim ljudima.
Ako znas pobjedivati, onda bi trebao znati i gubiti sa dostojanstvom. Jebes onog tko nezna gubiti.



ha...a jeste...pa ak napravis suicide isto je kao da te netko ubio...
a cijela prica je bila da su ga oni stalno flashali i zajebavali se s njim...i Vito ih zajebe sto je napravio suicide........to je cijeli bit....zajebo ih dobrano..a oni nemaju muda to priznati nego su ga banirali.....i svaka mu cast za to...jer mi je to jedna od najbolji provala koje sam ikad vidio u AA... :-P



a ne... na njemu nie bio flash party i nije bilo uobicajenog izivljavanja, vec klasicni flash-2 (za svaki sl) i dolazak do lesha...

sto se suicida tice, ja ak to radim radim ga granatom u nadi da cu i lika koji dolazi po kil zakacit, utipkavanje u konzolu je kurvinski

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17622 od pisko
I ja sam protiv suicide-a!! to rade papci koji ne mogu priznat poraz!

nikada nisam to napravio!
popizdim kad po nekome trebam ubit a on se namjerno ubije utipkavanjem u konzolo!

papcina, nista drugo!

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17625 od blento
...It's World Wide Suicide...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17628 od crazy_chrisss
o ljudi oko cega se vi svadjate...kai bi ja trebao rec...jednom davno...mislim 2005 ili 2004 godine sam igrao CAR sa ludima....tada jos ni klan nije formalno postojao...makar sam i ja imao nick Ludi_Chris no nisam se smatrao dijelom klana...jer onda nisam ni znao za klanove nit me zanimalo....druzio sam se s Ludima u Krchmi i oni su me navukli na AA...uglavnom da ne serem previse...doslo je do totalnog konflikta...neznam dali je tko igrao sa Chosom kad....Ludi_Noob....(btw ovo nije pljuvanje po covjeku) jer mi je susjed i cist mi je okey ....da tek vidite koliko on psuje i kakve atribute spominje kad ga neide...oh joooj...uglavnom ja izletim na blakoncic na CARu i reportam se...a Ludi_Noob me skelji s RPGom u glavu....i nakon runde naravno...pas ovo,pas ono,kai se nisi reporto...bla...uglavnom malo sam se bezobrazno ponio pa sam mu rekao da se tak razgovara s nekim drugim(nije bitno s kime) ...toliko se nafurio da nije pricao samnom jedno 4-5 mjeseci...a svaki dan po 3-4 puta smo se mimoilazili u bircu i cak sjedili za istim stolom svaki dan..a nije bas ugodno kad se na vas nafrlji fizicki veci za 20 kila od vas....i jos k tome oko desetak stariji covjek...hmm.....tak da ovo kai ste vi dozivjeli ...to je pis of kejk....

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17629 od razor
Kazes, stariji, veci....a ruzniji? :D

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17634 od mato
Replied by mato on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: jedino stalno pitaju di je Blento :lol:

zivijo drug Blento :D e a o cemu je ovaj post uopce :lol: ?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.557 sekundi
Pokreće Kunena Forum