Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17577 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
Na serveru kod Ludih imam uglavnom dobra iskustva...osim jednom kad je
GenMaximus počeo nešto psovat na vojnika koji ga je ubio par puta za redom...ja stao u obranu vojnika i njegovog skilla i dobio kick... :P Inače ostala ekipa je jaako dobra,odlično reagiraju kad su na serveru i pravodobno kikaju sve koji ometaju tečnu igru tako da je gušt tamo igrati.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17582 od blento
...ma super su svi oni dok te neide bolje nego njima....a jos ak i zena izivcira....onda se pokaze kakvi su...

...nabolja stvar sto se tice njihovog bananja Dezertera..pa i razmisljanja da ga banaju za stalno...jer ih je dobrano zajebo sto je napravio suicide..i njima oduzeo uzitak da uzmu taj jebeni kill...jer eto...tih par milijona koja su skupili nisu vrijedni kao taj.....

...svaka cast iznimkama...al neki od ludih ne mogu podnjeti zajebanciju na njihov racun...i onda se spustaju stvarno nisko.....steta potrosenog vremena...

Please Prijava to join the conversation.

  • blackhawk
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17583 od blackhawk
Replied by blackhawk on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
Što se tiče suicida i ja bi tu dijelio banove i to bez pardona... 8)

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17584 od razor

BlackHawk napisao: Što se tiče suicida i ja bi tu dijelio banove i to bez pardona... 8)


isto bi dobio biloko i na nasem serveru. Jer ak imas muda ubit 50 ljudi, onda bi trebo imat muda i koj puta riknut. Ista stavr je i sa rekonekterima i slicnim ljudima.
Ako znas pobjedivati, onda bi trebao znati i gubiti sa dostojanstvom. Jebes onog tko nezna gubiti.

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17585 od dunavu
Blento seres li ga seres... :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17591 od rudlava
vidis kak ja, vise umrem nego sta ubijem..ali ja sam i dalje ponosna :)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.462 sekundi
Pokreće Kunena Forum