Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17592 od pisko
A jel cete zavrsit sa tom raspravom??????

svi smo shvatili da nam je gust igrat od ludih na serveru i bog bogova!

ajde razore lock :D

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17596 od razor
Ma kaki lok...volim kad blento spomene zenske. Pricali mi o serverima, timkilovima, banovima il puknutim ljubavima. Uvjek se u razgovoru negdje moze zenska spomenut :D

Please Prijava to join the conversation.

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17597 od snake
Replied by snake on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
ja jucer bio na serveru od ludih i igram ja tako i odvaliom head shot i napise mi "krk u bulju" . i sad na chatu idem ja napisat kako u Rijeci bulja znaci guzica a ne glava ko u zagrebu pa da se ljudi ne zabune kada dodu u Rijeku... i napadne me neki iz ludih (zaboravio tko jer se ne zamaram s tim al eto, da spomenem) i pita me dal ja imam 12 godina? mislim WTF? sta ne mogu ni komunicirat..
ja sam mu odgovorio sa "os me kickat ako imam" i onda smo jos nesto si pisali al ja sam presto odgovarat jer mi se igralo...
uglavnom imaju ispade.

ma gnjida je tamo najbolji.

Please Prijava to join the conversation.

  • bipe
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17599 od bipe
Replied by bipe on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
^^ zvuci ko luda :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17601 od [ctn]sluzavy_cro
Ja nemam nikakvih problema sa ljudima na serverina ni sa Ludima ni sa onim SERB dragonima, jedino mi je bila fora kad sam kod srba napisao na globalu da je neki tip TENKRE pa mi je admin rekao da ne psujem :) , mislim takvo upozorenje ne bih nikada o&#269;ekivao od naroda kojemu je svaka druga rije&#269; (re&#269;) psovka.
BTW ako se ponašaš normalno i ako se lijepo ispri&#269;aš za svaki TK, FF, ili Flash,samo &#263;e te idiot kickati. Primjetih da nas [CTN] ljudi uglavnom poštuju, jedino stalno pitaju di je Blento :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17602 od razor

snake napisao: ...
ma gnjida je tamo najbolji.


Gnjidu za predsjednika!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.448 sekundi
Pokreće Kunena Forum