Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17635 od blento

mato napisao:

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: jedino stalno pitaju di je Blento :lol:

zivijo drug Blento :D e a o cemu je ovaj post uopce :lol: ?



Živijooooo...!...!!..!:.!!!... :lol: :lol: :lol: ....ma post je o nicemu pametnome........cijela bit je ta...da neki ljudi jednostavno ne mogu prihvatiti salu na svoj racun....jebat ga..... :lol: :lol:


nego Mato..jel ima cehinja....slovakinja....madjarica...uffff...
tesko tebi stari moj.....da ja moram bit tamo...napatio bih se... :lol: :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17639 od nrg
Replied by nrg on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
ah..imaju ispada..no kako smo koliko vidim godisnjaci, kuzim i tu spiku..

recimo..popizdili kad skinuo tipa, a tip bio na rostiljadi..prvo flash, pa termalno zagrijavanje..a hebi ga..lik na southu, ja na dzamiji, i vidim samo obris..puf! i krk u GUZICETINU!!

a svi navalili..kikaj ga..fuj bljak..a ja napokon nekom HS udjelio hehe :lol: :lol: ..

i tako, da se previse ne naljute, cekao sam jos jedan flash party pa ko njub ponovio to jos jednom..od onda se kuzimo :wink:


ma nemam neke zamjerke na njih..sasvim ok ekipa..i kako i naziv kaze..zelis li rehabilitaciju..navrati do Poliklinike :twisted:


btw..cemu cudenje..pa svaki klan, svoga blentu ima buahahahaha :) :) :)

Rodeo poza <br>1.Povalis zenu na sve cetiri. <br>2.Udjes u nju odozada i cvrsto je ulovis za kosu. <br>3.Kazes joj da je ta poza tvojoj sekretarici najmilija. <br>4.Probas ostati na njoj sto duze.

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17650 od ica
Replied by ica on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
A komicnih situacija, za odvalit. :D :D :D

Cos (N00b) je izgleda legenda, zao mi je sto ga jos nisam upoznao. Kikali su ga sa klanliste jer valjda nije platio neku pivu, a kako vise ne igra nisu se stigli posvadjat. Eto primjera kako se ekipa zajebava i nitko se ne ljuti, ove djecije spike 12 godina i slicno su mi smjesne do jaja. Pitaju me moji sto se uopce ovoliko trudim objasnjavat, odgovor je da osim djece u CTN-u ima puno Ok ljudi koji zasluzuju objasnjenje naseg uvrnutog humora.

E, da, postoji nepisano pravilo na poliklinici: kad fleshamo kampera u napadu (najcesce u assault selu odakle se ni ne mrdne) ko ga ubije popije kick, sto je i logicno, jer koji klinac smo se mi trudili fleshat i palit ga da nam ga neki lapan skine sa brda. Za to postoje sad i admin poruke pa zajeba vise nema. Kikao bi ja neki dan i gabbu kucku radi kempanja ali nisam mogao jer je stocar isto admin :D :D :D

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17652 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
hm moram navratit koji put na polikliniku da izvršim pokoji suicid :lol: 8)

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17653 od [ctn]sluzavy_cro
Btw Mato skupljaj boce po Du, da imamo za pivo :lol:
Stižem 18.08. u Trpanj, ja vec skupio 200 boca x 0.50 kn imamo za rundu u Du jelda 8)

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17659 od ica
Replied by ica on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
Koji je to odlikash iz Dubrovnika, mog rodnog grada?

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.529 sekundi
Pokreće Kunena Forum