Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17689 od snake
Replied by snake on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

DeathWave napisao: Istina snake, to samo ovi mulavi iz vukovara i zagreba govore da je bulja glava :D hehehehehehhe :twisted: :twisted:


eto, I rest my case. DeathWave je iz Ri i potvrduje ono sto svi rijecani znaju... 8)
nego ovo nije trebala postat rasprava. samo sam vam htio rec da se ista rijec u dva razlicita kraja hrvatske upotrebljava u dva potpuno razlicita konteksta, i da pazite sa rijec "bulja" u primorju jer bi vas moglo kostat šake u glavu nekog napuhanog dalmatinca ako mu za curu kazete da ima lijepu bulju (aka guzica)... eto..prijateljski savjet. a vi kako hocete :wink:

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17692 od dunavu

DeathWave napisao: Istina snake, to samo ovi mulavi iz vukovara i zagreba govore da je bulja glava :D hehehehehehhe :twisted: :twisted:



dobro bosanac sta se sad ti javljas :lol:


kad sam reko da je bulja=bulja svuda mislio sam na guzicu, a ne na glavu kao sto je snake zakljucio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17693 od [ctn]sluzavy_cro
Pa sto i tako neki umjesto glave na ramenima imaju guzicu :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • snake
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17694 od snake
Replied by snake on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

dunavu napisao: kad sam reko da je bulja=bulja svuda mislio sam na guzicu, a ne na glavu kao sto je snake zakljucio...


aha, my bad! :wink:

Please Prijava to join the conversation.

  • Anonymous
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17695 od Anonymous
Replied by Anonymous on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
Majko mila kak je ljudima u životu dosadno pa se stalno svađat moraju :lol:
Bosanci, Zagorci, slavonci, ličani, riječani, zagrebčani, dalmatinci, ma svi ste Vi isti! (jeste primjetili velko "V" :lol: ) :roll: 8) Sve nas je ISTE mater napravila!

Please Prijava to join the conversation.

  • mato
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17696 od mato
Replied by mato on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

dunavu napisao:

DeathWave napisao: Istina snake, to samo ovi mulavi iz vukovara i zagreba govore da je bulja glava :D hehehehehehhe :twisted: :twisted:



dobro bosanac sta se sad ti javljas :lol:

vidi vidi i vejv je bosanac ko naš mali Blento vidi se slicnost slicne su vam tikve nako finog bundevastog oblika :D :wink:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.517 sekundi
Pokreće Kunena Forum