Skip to main content

Longest session by LuDi_ShuPAK

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17411 od pisko
omg, bolesno!! :)

[img
<br>

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17412 od razor

Bipe napisao: :(

vjerojatno nis do prvog mjeseca, a za tad se opet moramo potrudit naci vam konfe, sponzor nije bio zadovoljan sa proslim lanom, nemam pojma zas... proslo je oko 300 ljudi kroz skolu u ta 3 dana, rijetko koji event takvog tipa u hr ima takvu posjecenost

al u svakom slucaju, ak bumo mogli nabavit konfe pod obavezno ide AA turnir, najbolja ste ekipa :wink:

dosta mi je cs-a, sc-a, wc3-a i slicnih igri sa slabim odazivom, CoD necu ni spominjat... :-!

u svakom slucaju, biti cete pravovremeno obavjesteni ;)


Steta...Mozda links misli da igraci AA ne kupuju kod njih dijelove il tak ensto :D
Kako god, konfe od prosli puta su bile super (mozda da su mishevi bili malcice bolji) i ak uspijete sklepat nesto slicno definitivno cemo ponovo napunit turnir :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17414 od rudlava
neznam tocno tko je piso, jer je bilo pisano preko admin message....

zar se na vesem serveru nemsije pitat"zasto ste ga kikali?" a da ne dobijem " zar si ti njegov advokat" i "oces i ti za njim"....i nisam bila to pitala bezveze..jer su jednog decka s kom sam dosla na server izbacili bezveze...(jer je napucetku runde slucajno ubio dvojicu svoji,dok je ulazio u igricu)

razocarana sam jer nisam takvo sta ocekivala od bilokog iz vaseg klana, narocito zato jer sam sa dobrim dijelom klana pila svakodnevno kave i mislila sam da smo u nekom prijateljskom odnosu.

Please Prijava to join the conversation.

  • shift
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17415 od shift
Replied by shift on topic Longest session by LuDi_ShuPAK
istina...jos je admin napisal nesto u stilu majmune, oces prestat i takve spike kaj mislim da si jedan admin ne bi smio dopustiti, al jebga....

Please Prijava to join the conversation.

Više
17 godina 10 mjeseci ago #17416 od blento
na zalost..neki u Ludima su seljaci...al jebes takve...
sva sreca pa ima i pravih ljudi medju njima....a vjerojatno ivana mislis na njih... :lol:

Please Prijava to join the conversation.

  • ica
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
17 godina 10 mjeseci ago #17417 od ica
Replied by ica on topic Longest session by LuDi_ShuPAK

Rudlava napisao: neznam tocno tko je piso, jer je bilo pisano preko admin message....
zar se na vesem serveru nemsije pitat"zasto ste ga kikali?" a da ne dobijem " zar si ti njegov advokat" i "oces i ti za njim"....i nisam bila to pitala bezveze..jer su jednog decka s kom sam dosla na server izbacili bezveze...(jer je napucetku runde slucajno ubio dvojicu svoji,dok je ulazio u igricu)
razocarana sam jer nisam takvo sta ocekivala od bilokog iz vaseg klana, narocito zato jer sam sa dobrim dijelom klana pila svakodnevno kave i mislila sam da smo u nekom prijateljskom odnosu.


Valjda je netko imao loš dan ... &#269;udi me da su tebi išli prigovarati ako te ve&#263; dobro znaju (ja te ne poznam), ali što je tu je.

Istina da se na serveru tu i tamo odstrani njubove koji rade sranja pogotovo ako je protivnik sa druge strane zeznut, recimo kad njub TK-a nekoga na startu runde, kad ideš na po&#269;etku rush-ati a njub ti strese rafal u le&#273;a ili kad njub kempa u napadu u svom selu cijelu partiju ... Nije neka nauka skoncentrirati se i paziti na koga pucaš i kako igraš kad si novi, a tako se nau&#269;e da to i rade.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.346 sekundi
Pokreće Kunena Forum