Skip to main content

AA 3.0 prvi dojmovi

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36111 od halle
Replied by halle on topic AA 3.0 prvi dojmovi
znači danas nista od igranja?

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36113 od razor
Replied by razor on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Nema informacija. Moze proradit sad, moze za 2 dana...
Ja provjerim samo tu i tamo dal se mogu ulogirat u account management. Ako prodje, znaci da je proradilo.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36114 od blento
Replied by blento on topic AA 3.0 prvi dojmovi
jucer su proradili serveri i autorizacija ..no mogla se spojiti samo mala skupina ljudi (oko 200-300 ljudi) ...

Najveci problem je u tome sto mi se prilikom spajanja na neki server ili na trening...igra zablokirala...cak ju nisam mogao ni maknuti ono ctrl+alt-del ....

jos jedno sranje....grafika je uzas ako se ne stave bolje postavke..na 1280x1050 (ak sam pogodio rezoluciju) ..odnosno orginalna rezolucija monitora 22'' wide screen..

zvuk oruzja mi je pak katastrofa (a stavio sam na hardwersku obradu zvuka)...uz suppor EAX-a .......losiji zvuk nisam dugo cuo ...

Ne zanam hoce li ova verzija imati onaj zvuk metka kad netko puca po tebi (to su savrseno napravili u jednoj nadogradnji RED ORCHESTRE) ...gdje cim cujes specificno pucketanje metaka...odma kuzis da netko puca po tebi ......a to je ono sto me zivcira kod COD4..jer toga zvuka nema..iako je to realan zvuk udaraca metaka (na kog je pucano, zna o cemu pricam) ..bash o tome imate scenu u Black Hawk Down..gdje ona dva lika s "pilom" na ulici pricaju o tom zvuku....prije nego je prava frka zapocela...i svi su se razbjezali...

uglavnom...za sad sam rezerviran...

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36117 od dunavu
Replied by dunavu on topic AA 3.0 prvi dojmovi
momentalno radi autorizacija....

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36120 od firefly
Replied by firefly on topic AA 3.0 prvi dojmovi

Blento napisao: zvuk oruzja mi je pak katastrofa (a stavio sam na hardwersku obradu zvuka)...uz suppor EAX-a .......losiji zvuk nisam dugo cuo ...


koliko sam ja skonto da bi imao real time zvuk treba staviti na optimal (bar tako pise odma ispod)

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36121 od razor
Replied by razor on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Da...pise fino, ako hoces eax, staviti na optimal.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.303 sekundi
Pokreće Kunena Forum