Skip to main content

AA 3.0 prvi dojmovi

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36300 od nwsk_luks
Replied by nwsk_luks on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Ja to nisam igrao, samo želim reći da ako niste u stanju tjerati sve na ful +aniso +antialajzing onda nemozete komentirati da grafika ne valja.
:salut:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36301 od [ctn]sluzavy_cro
oteo mi riječ iz labrta,

Mele grafika je stvarno jebena ja stavijo na ful detalje al jebga moja karta grafčka to nemere izdržat.
Kad bi mogo još antialajzing bar 2x stavit bila bi mrak.
Kao što je reko drug Firefly jucer na kafi s pivom, gdje još uživo neprijatelja u proljeće ili jesen vidiš kao crnu fleku na 300-400 m? osim u AA 2, isto tako u COD4 pojedinci (daltonisti) nevole Creek jer je šaren, jebga realan je zar ne?

btw ja dobijo znacku za medica na treningu

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36305 od Mr.Ti
Replied by Mr.Ti on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Ajd da i ja nest napisem, meni je isto grafika recimo OK, sve je na high, i sa ati3870 vrtim, ako xfire ne laze cak od 80 pa debelo preko 100 FPS, i da oni bugovi su iritantni, reloadam, a ona ne puca, pa hoces baciti bombu, neznam jel imam pusku ili bombu, zvukovi svega su mi ok, jeka pucnja, rafal SAW-a u daljini, sa x-fi i slusalicama mogu dosta dobro locirati, sve osim svjojeg oruzja koje je jako tiho, sto je meni i rauzmljivo, jer da je tu realan zvuk i glasnoca, sve drugo bi definitivno bilo u drugom planu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36332 od blento
Replied by blento on topic AA 3.0 prvi dojmovi
ja sad strebam za strucni ispit slijedeci tjedan...tako da sam iscupao kabl iz kompajutora i odneo ga u auto...da ne mogu igrati...(jeb ga..kad sam na razini 10-togodisnjaka)..:)

uglavnom AA mi se u nekim segmentima jako svidja i mislim da cu morati kupiti graficku za igru...je 8600GT je slaba za igru..
a tada ce dozivljaj biti kud i kamo bolji


Suzavi..imat ces mene pored sebe u igri...ovaj iza sebe...jer moj smisao timskog rada je da posaljem ljude ispred sebe da neprijatelj ima vise ciljeva na koje moze pucati...:)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36333 od firefly
Replied by firefly on topic AA 3.0 prvi dojmovi

Blento napisao: Suzavi..imat ces mene pored sebe u igri...ovaj iza sebe...jer moj smisao timskog rada je da posaljem ljude ispred sebe da neprijatelj ima vise ciljeva na koje moze pucati...:)


sluzavy u vecini slucajeva ionako glumi zivi zid.. tak da ono ne sekiraj se!

Blento napisao: Suzavi..imat ces mene pored sebe u igri...


sluzavy nikad nije sam!!!

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36342 od [ctn]sluzavy_cro
@jd vas dva svoje punice zajebavajte a ne mene :spiderman:


da kao kabl u auto?
priznaj punica uzela napajanje za piliće :P

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.326 sekundi
Pokreće Kunena Forum