Skip to main content

AA 3.0 prvi dojmovi

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36286 od dezerter
Replied by dezerter on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Izgleda da će AA još neko vrijeme čekati na mene sudeći po dojmovima :scratch:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36291 od blento
Replied by blento on topic AA 3.0 prvi dojmovi
ja sam ga igrao dosta u zadnje vrijeme ...
ima bugova.no sve u svemu zanimljiva igra...


nema vise onih skakutanja kao u dvojci i CODu ....

cini se da nekad server ne registrira pucanje..pa se namucis napucat nekoga..a on te skine id prve (poprilicno izivcira) ...te razni sitni bugovi..

kad bi u AA blo kao u COD---(ono tko prvi zapuca ...taj i ubija) ....nego ovako zbog laga..ispucas 30 metaka..tipu nista....jeb ag......

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36293 od [ctn]sluzavy_cro
Iako je prerano donositi sud na osnovu osobnog mišljenja, meni osobno igrica i nije tako loša. Loše je samo to što je necu imati s kime igrati :(
Koliko sam uspio shvatiti u sat vremena igranja RUSH=suicide, samo timski rad moze dovesti do pobjede. Team speak je dobio dosad najvazniju ulogu tijekom igranja, jer ako nemas s kime komunicirati kao da si spectator (vrijeme prezivljavanja ovisi jel cekas da te ubije enemy ili sam ides na cijev). U AA 3.0 taktika igra jednu od vaznijih uloga, tako da je obicna runda postala taktički kao da igras match. Onaj ko je rulao po AA 2 nije sigurno predodređen da bude izvrstan na AA 3, a pojedinci to ne mogu prihvatiti. Što de grafike tiče, nevjerujem da je toliko loša, samo što si ja i mnogi nemeremo priuštiti antialajzing i sl.

E sada ko od nas ima vremena trošiti 5-6 sati dnevno na stvaranje skilla, kako bi postigao zapažene rezultate u jednoj vrlo zahtijevnoj igrici? Mislim da nije sama igra toliko loša koliko smo mi utonili u sivilo manjezahtijevnog COD-a.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36296 od razor
Replied by razor on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Ma sluz, kako igrati kad se nemogu spojit na server. Nakon ovog zadnjeg patch-a (steam apdejto igru prije dan dva) "up time" na nekom serveru mi je 5 sec pa smrzavanje pa meni i tako u krug.
Sto vise timske igre, sto vise laganog igranja i sto vise taktike time bolje. Al jebat ga kad nemogu ni doc na server da me ubijaju....a kamoli daj anekog ubijem.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36298 od firefly
Replied by firefly on topic AA 3.0 prvi dojmovi
Sto se mene tice:

Grafika je beton... mislim da sigurno do kraja godine niko nece napraviti nesto realnije i graficki bolje odradjeno od ovoga! puno detalja cak 3 puta vise od crysisa koji je bio BOOM! (pricam o novijoj verziji da mi neko ne kaze razlika je 3god)

Zvuk: hm... sto se efekata tice puska, borba u daljini, galama ljudi itd je ok mada enemyija cujes tek na 5-6 metara i to bas na principu switch on tj kao prekidac nema ono fade efekta da bi mogao zakljuciti da prilazi, prolazi ili odlazi... mozda je problem bio ukljucen EAX koji nisam koristio ni na dvici...

Balistika: tu je jos vece HM... nisam siguran jel serveri jos lagaju ali nekad je precizna balistika nekad je tako nerealna ono... tako da o tome budem malo kasnije dok vidim kako ce se odvijati

Vektor: iako je graficki extra rijeseno problem je sa racunanjem vektora sta to znaci!? sumu x puta mi se desilo da vidim pusku ili cak koljeno neprijatelja kroz zid, tj kako on cuci uz zid i okrece se tako prolazi kroz zid, mana toga je sto to cim vidite automatski mozete i ubiti enemyija (ako ste sigurni da je on da se ne zajebete ko ja!) NADAM SE ISPRAVCI!

Igrivost: svidja mi se organizacija igre sto imas cilj i ovisis o timu (naravno da je vrlo iritirajuce ako je tim organizovan ko za kurac), dok mi je najveci problem 60sec cekanja izmedju rundi to mi je onak malo bezze. Medic mi je extra dobra fora i to mi se svidja. Ingame voice je takodje dobar doprinos da se mozemo dogovarati.. iako nisam u poslednjih par dana imao to priliku bas nesto uzivati stealth se moze sjetiti kad smo igrali ranch kako smo dobru organizaciju imali sa dva engleza.

Oruzje: oruzje su super uradili, zvuk grafika, pucanje nenadjebivo realno (koliko se u to razumijem). dobra stvar je jos sto se u timovima izmedju rundi mozete birati 2 puske i koji cete scope (ne moramo se vise tuci za C). Mana koju smo svi vec vidjeli je da se puske prilikom reloada prebace na SAFE i onda nece da puca u kljucnom trenutku kada bi trebala, takodje bug da nakon reloada ne mozete nista te bug da na spawnu umjesto AR il snipera dobijete drugu pusku bez scopa iako ste izabrali trece to se nadam da ce ispraviti


Nacin bodovanja: to mi je sasvim ok mozda i bolje nego u 2ici primat rankove i one achievmente..

GENERALNO: AA je tek izasao, ima strasnog potencijala ali mora sad proci sve djecije bolesti tako da mislim da prvih par mjeseci cemo ipak morati zivjeti sa tim bugovima.... Igra nije kao COD koja je namijenjena cisto napucavanju ovdje se ipak radi o taktickoj igri sa skillovima u kojoj TREBA razmisljati.

Sve gore receno je subjektivno misljenje koje trenutno imam nakon mjesec dana igranja AA3, zadrzavam pravo promjene istog bez prethodne najave! :D

druže... život je bitka.. i nije za dušu meku... ostani uz mene i puni mi redenik... jer neprijatelj prelazi rijeku... neprijatelj prelazi rijeku......

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 10 mjeseci ago #36299 od mele
Replied by mele on topic AA 3.0 prvi dojmovi

FiReFlY napisao: Sto se mene tice:

Grafika je beton... mislim da sigurno do kraja godine niko nece napraviti nesto realnije i graficki bolje odradjeno od ovoga! puno detalja cak 3 puta vise od crysisa koji je bio BOOM! (pricam o novijoj verziji da mi neko ne kaze razlika je 3god)


Tebi je ta grafika dobra?!?! Daj nemoj me zafrkavati!!!

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.325 sekundi
Pokreće Kunena Forum