Skip to main content

CTN SERVER?

  • dean
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1861 od dean
CTN SERVER? was created by dean
NEKA MI NEKO NAPIŠE ŠTA TREBA NAPRAVITI I KOLIKO NOVACA TREBA DA DOBIJEMO SVOJ SERVER ZA IGRANJE,KAO ŠTO IMAJU VX,RDF I DRUGI. :idea:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1862 od dax
Replied by dax on topic CTN SERVER?

deanbonus napisao: NEKA MI NEKO NAPIŠE ŠTA TREBA NAPRAVITI I KOLIKO NOVACA TREBA DA DOBIJEMO SVOJ SERVER ZA IGRANJE,KAO ŠTO IMAJU VX,RDF I DRUGI. :idea:


Evo recimo, odi na www.goamericasarmy.com i pogledaj...
Tamo npr. ima VX svoj server.
(12 mjesta, privatni tj. zatvoreni server košta oko 300KN/mj.)

S druge strane, neki clanovi imaju servere kod ovdašnjih ISPova
(neki kod iskona, neki kod HTa). Tu su vjerojatno "osobne veze" u pitanju...

Osobno mislim da još nam nije vrijeme za server (vlastiti) dok nas ne bude barem 25-30 (aktivnih). Osim ako netko nema na poslu ili kući "HTovu dedicated liniju od oko 256kbps". Možda čak i ADSL flat rate no problem je što ADSL mijenja IP svakih 24h...

U svakom slučaju, mislim da imaš thread o tom pitanju ovdje:
www.c-t-n.org/modules.php?name=F ... opic&t=182

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1871 od dean
Replied by dean on topic CTN SERVER?
RECIMO DA IMAM NEKU VEZU U T-COMU,NE MORA BITI OFICIALNI MOZE I ONAJ OBICNI.BITNO JE DA MOZEMO(TE)TRENIRATI NA NASEM SERVERU

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1873 od dax
Replied by dax on topic CTN SERVER?

deanbonus napisao: RECIMO DA IMAM NEKU VEZU U T-COMU,NE MORA BITI OFICIALNI MOZE I ONAJ OBICNI.BITNO JE DA MOZEMO(TE)TRENIRATI NA NASEM SERVERU


Kamo sreće ako imaš vezu u T-comu. Jasno da ne treba biti oficijelni.
Oficijelni služe jedino za gomilanje honora, a nama to ne treba.
Mi ionako ne brinemo za "honor" (pogledaj samo kako stalno "ubijamo" /tk/ cheatere, što ti oduzima "honor") 8)
Uostalom, što manji honor imamo - prije će nas protivnici "podcijeniti", a to je onda naša prednost :wink:
Nama je važno imati mjesto za zabavu i trening. Okupljalište da tako kažem. I da si eventulno možemo mijenjati mape kako nam paše...

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

  • opaki
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1876 od opaki
Replied by opaki on topic CTN SERVER?
Ak ne treba biti onor server budem vidio sta se moze napravit u sklopu studentske udruge...ako imaju koji slobodni komp na faksu da ga puste nek radi cilu noc...

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1880 od razor
Replied by razor on topic CTN SERVER?
Da....ful nije bitno dal je honor, dal je ovo ili ono. Vazno da ga imamo i da je ping dobar. Cak ni za Tracker wars nije bitno dal je official ili privatni.
Deane....daj malo prokopaj po forumu..napiso sam ja to vec negdje u nekom topicu...znam da smo ja i dax pricali o tome..ili ja i blento....ili mozda svo troje...ma svejedno.....pricali smo :)

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.443 sekundi
Pokreće Kunena Forum