Skip to main content

CTN SERVER?

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1894 od dax
Replied by dax on topic CTN SERVER?
www.c-t-n.org/modules.php?name=F ... opic&t=182
(to je thread o serveru)

CAPS LOCK _ pa inače kad netko piše velikim slovima, to se percipira kao da viče. Ono: PA ŠTA SE DEREŠ???!!! :D (u tom smislu).

Avatar - da, na drugom je serveru. Deane: "tvoj account" > "your info" > Upload Avatar from your machine: Upload Through Forum Profile > upload i to je to.

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1895 od blento
Replied by blento on topic CTN SERVER?

deanbonus napisao: sorry na CAPS LOCKU,avatar je downloaded,ne kužim zašto vas živciraju velika slova :lol:


hmm...ne znas pravila pisanja na netu....kad pises nesto malim slovima..onda govoris normalnim tonom....aaa oces nekom JEBAT SVE PO SPISKU!!!!...onda pises VELIKIM SLOVIMA......JEL JAAAASNOOO!?!?!... :cry: :lol: :roll: :twisted: :evil: 8O

to ti je vec pravilo interneta kojeg znam od kad sam se konektirao na internet pa i prije...jos od doba BBS-ova...i kad je internet kostao 12kn po satu...znaci negdje 94-95...prije nisam imao PC...

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1902 od dean
Replied by dean on topic CTN SERVER?
DRAGI MOJ BLENTO PA JA SE DEEEEEEEEEEEEEEEREEEEEEEEEEM. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na kompu mi je program od ducana pa mi ostane ukopcan,zbog nasih slova mora biti uključen caps lock,nemoj mi zamjeriti :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1904 od razor
Replied by razor on topic CTN SERVER?
Ja ti nezamjeram....al Blento sigurno da....znam ja njega...

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1925 od dean
Replied by dean on topic CTN SERVER?
ovo je najpovoljnije što sam našao,pogledajte pa recite šta mislite o tome.a ako hoćete biti nervozni pogledajte koliko traži HRVATSKI T-COM sa vezom ili bez veze,dobro da imam kožu na leđima.hebem im babu :evil:

aa.gameservers.net/products.php

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1926 od dax
Replied by dax on topic CTN SERVER?

deanbonus napisao: ovo je najpovoljnije što sam našao,pogledajte pa recite šta mislite o tome.a ako hoćete biti nervozni pogledajte koliko traži HRVATSKI T-COM sa vezom ili bez veze,dobro da imam kožu na leđima.hebem im babu :evil:

aa.gameservers.net/products.php


Da, tako je to sa t-comom (njemačkim, ne hrvatskim) :?
PS:ovo je definitivno bolja ponuda od one sa goamericasarmy.com, no preskupo - ipak nas je trenutno premalo da bismo uzeli takav server. Treba nas biti duplo vise da bi se uzimanje takvog servera isplatilo.

BTW, isti taj t-com je ugasio HTNET bridge crossing server prije par dana, a ostavio je upaljen drugi port na tom istom serveru za passwordom zaštićenu mapu jednog domaćeg klana, koji nitko ne koristi... Očito im je par GB prometa na serveru bilo previše za podijeliti sa svijetom. Koji T-jadnici... :?

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.502 sekundi
Pokreće Kunena Forum