Skip to main content

CTN SERVER?

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1882 od dax
Replied by dax on topic CTN SERVER?

Opaki napisao: Ak ne treba biti onor server budem vidio sta se moze napravit u sklopu studentske udruge...ako imaju koji slobodni komp na faksu da ga puste nek radi cilu noc...


Ma super!
Ja predlažem da se i ti i Dean raspitate, tj. da vidite jel može (ali nemojte se/ili druge siliti), pa ako će ići, onda javite ovdje na forum. Ako ne, nikom ništa. Ipak je to korištenje nečijeg "dobra" i resursa... A da ne govorim da iziskuje i vaše vrijeme (mislim da AA treba biti instalirana na tom kompjuteru koji će biti server)...

I torture and kill young turtles.

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1883 od razor
Replied by razor on topic CTN SERVER?
E....sad mi palo napamet....ako vas zanima dali smo vec o necemu pricali na forumu, slobodno iskoristite opciju SEARCH (na vrhu foruma).....tek tolko da ne radimo dupe postove. A ako vas zabrinjava to sto je post negdje na dnu i da ga niko nece procitat.....e pa netreba vas to zabrinjavat. Cim vi napisete neki REPLAY on ce se fino prebacit na pocetak i svi ce ga vidjet.

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1888 od dean
Replied by dean on topic CTN SERVER?
SVE ĆE SE RASPITATI PA VAM JAVIM VEĆ SUTRA ŠTA SAM RJEŠIO.DRŽITE MI FIGE :wink:

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1889 od razor
Replied by razor on topic CTN SERVER?
E...daj si iskljuci Caps Lock :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
19 godina 3 mjeseci ago #1890 od razor
Replied by razor on topic CTN SERVER?
E da deane...jel taj tvoj avatar uploadan na nasu stranicu? Nekako mi se sporo ucitava. Ajd ako nije fino odi u svoje svoje postavke i uploadaj ga na nas web, da se brze ucitava.

Please Prijava to join the conversation.

  • dean
  • Topic Author
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
19 godina 3 mjeseci ago #1892 od dean
Replied by dean on topic CTN SERVER?
sorry na CAPS LOCKU,avatar je downloaded,ne kužim zašto vas živciraju velika slova :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.438 sekundi
Pokreće Kunena Forum