Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36741 od mrgud

mess with the best, die like the rest

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 9 mjeseci ago #36742 od ne0
dobRRa :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37519 od ne0
Zbog nedostatka vremena i puno obaveza jednostavno ova tema ja zapustena. Nije da ove godine isto nisam isao svuda ali jednostavno nisam ima ni volje pisati. A i to su vec sva mjesta o kojima sam pisao jer iskreno recesija je ucinila svoje. Napravih ove godine preko 13 000km s motorom ali recimo ni jednom nisam bio u slavoniji! Sve su to bile ture ili na more ili na grobnik tako da o nicem specijalnom nisam imao ni pisati.

Sada sam odlucio nesto napisati jer sam zadnjih par dana tuzan. Tuzan sam jer sam mislio da ce ova godina proci bez tezih posljedica ali ocigledno nije kada ovo pisem. Neki su se porazbijali = jace-slabije ali svi citavi i zivi. I tako je bilo sve do petka na subotu u pola 2 ujutro. Kada je poginuo moj prijatelj i clan tema Jura. Sa njim je vani bio jos jedan nas prijatelj i clan tema, oni dvojica su sami bili vani. Jura je rekao da ide na WC i vise ga nije bilo. Nije uzeo kacigu niti jaknu samo je sjeo na motor i otisao. Otisaqo je u smrt! Drugi prijatelj koji je bio s njim je primjetio da njega nema i krenuo kuci ali kada je uzimao svoju kacigu vidio je da je njegova jos tamo ali vani motora nema?
Pomislio je da je otisao mozda doma? ali mu nije bilo jasno zasto bi ostavio kacigu i jaknu? pa nije to bas malo novaca a i nikada ne sjeda na motor bez opreme.
Kada je krenuo kuci naisao je tragican prizor! Policija je vec bila tamo a Jura je lezao mrtav na cesti.
To je samo jos jedan dokaz da se na motoru uvijek mora nositi oprema i niakko se na motor nesmije sjesti mrtav pijan, ljut jer ga je cura jebala u mozak svaki dan i valja i ostavila to vecer, nikako sjest da bi se ispuhao.
Uglavnom ja uvijek kazem da se danas treba pazit zena, pogotovo da te ne izbaci iz takta. S druge strane mi je jako zao mog prijatelja jer je bio jako mlad 22 godine i zivot je tek bio pred njima. Za njega imam samo rijeci hvale, nisam ga dugo poznavao. Upoznao sam ga ovo ljeto! Ali uvijek je bio pozitivan, spreman na zajebanciju i cesto se druzio s nama. Jednostavno nemozes vjerovat da covjek s kojim si neki dan pio za sankom, prosli utorak igrao nogome da ga vise nema?
Ovo mi je vec drugi prijatelj, osoba s kojom sam se intezivno druzio da je poginuo na motoru. Ljudi uvijek samo krive motor nije samo on kriv ali vec polako i mene pere ta agonija, agonija koda si u ratu i svaki dan moze netko poginut.
[youtube:2rnim3ac]<object width="480" height="385"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/pWDPmpqzmIU&hl=en&fs=1...1719&color2=0xcd311b "> www.youtube.com/v/pWDPmpqzmIU&hl=en&fs=1...1719&color2=0xcd311b " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385">[/youtube:2rnim3ac]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37522 od rudlava

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37523 od [ctn]sluzavy_cro
Mislim Zao mi svakog zivog bica, i tvog frenda al svojim postupkom je sjebo svoju obitelj i tu jadnu curu kaoja ce ga sada imat na savjesti.

Sto reci sreca da nije jos nekog poveo na svoje smrtonosno putovanje.

Moja sućut za tvoga prijatelja Neo, a ti se čuvaj ipak si nam drag.

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 7 mjeseci ago #37524 od halle
moja sucut isto...tuzno

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.533 sekundi
Pokreće Kunena Forum