Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 1 mjesec ago #34761 od rudlava

Razor napisao: Osam hiljada kuna, jesi ti lud bog te mazo? Pa nisam ja rokfeler!


Škrtico!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34765 od mele

Rudlava napisao:

GhostRider napisao: NEJOV TEKST I SLICICA, tko ce to sve citati

Nejo su tebi platili za ovu reklamu? :) :twisted:


Ja vidim samo jednu osobu koja mu je mogla platiti za reklamu... A ti Rudy pokusaj pogoditi tko. :?

Da Ozujsko Valja
I Tito Bi Ga Pio...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34767 od rudlava

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34769 od gogsyy
Ah motori nisu losi mogli bih biti i bolji, nevolim brze stvari kao ni motore biciki je meni nekako pristupacniji "sporiji".

Kao prvo da se pretstavim moj nick je goksyy a" to vec znate boze moj" a sta da vam kazem  poceo sam igrati nedavnoo cod4 ispremacica sam nemogu biti veca i to ves nekoliko mjeseci a mislim da ponesto i znam ide to kad se covjek pokrene s m

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago - 15 godina 1 mjesec ago #34772 od ne0

Razor napisao: Osam hiljada kuna, jesi ti lud bog te mazo? Pa nisam ja rokfeler!

ajde ajde kaj ti je to za tvoju dragu zenicu a jos ces se i ti tu i tamo moc provozat :D a dobis i kacigu i jos neki poklon znaci nema daljnih invensticija osim rege i benge. Onog kineza kupis za 4 somica a da ne kazem da je to shit zivi naspram ovog zgodnog talijana a kineza poslije nemos prodat ni za 2 soma!
Last edit: 15 godina 1 mjesec ago by ne0.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34773 od ne0

gogsyy napisao: Ah motori nisu losi mogli bih biti i bolji, nevolim brze stvari kao ni motore biciki je meni nekako pristupacniji "sporiji".

dajjj gogsyy nemoj bit toliko skroman kupit ZIP.aaa :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.437 sekundi
Pokreće Kunena Forum