Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 1 mjesec ago #34632 od ne0
In Memoriam...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34633 od ne0
Al sam vas zatrpo :) nadam se da imate dosta vremena na poslu :)

Dosta je bilo o crnim stvarima od sada se nadam da vam pisem samo lijepo... evo pocinje sezona i onda krecu putovanja samo se nadam da cu ove godine prezivit i da tako i meni neki bahati vozac automobila nece oduzeti prednost i ubit me!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34634 od [ctn]sluzavy_cro
R.I.P. Darko

Inache mrzim morbidne stvari ali sam za pokojnika čuo prije par godina kako se zalaže da balavurdiju makne sa ceste na pistu.

Šteta što ovaj gore najbolje ljude sebi dovodi :(

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34635 od rudlava

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34637 od ne0

[CTN]Sluzavy_CRO napisao: R.I.P. Darko
Šteta što ovaj gore najbolje ljude sebi dovodi :(

znas onu poslovicu "Bog cuva pijance i budale!" nadam se da cu uspjevat jos bar 50 godina drzat tempo budale ili mi ne prostaje nista drugo nego da se propijem :lol:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34652 od zwer

Echo napisao: nemojte misliti da ako ste vozac motora i da imate pilu od 1000cc smijete obilaziti bez zmigavaca, voziti i pretjecati po sredini ceste, ili cak u voznoj traci, voziti izmedju kolona i gurati se ispred nekih na semaforima.. Vozite i vi po propisima, oprezno i svi cemo skupa biti sigurniji!!!


Eh, sad si sve rekao... Pa nije ni zakonom zabranjeno prestizanje po crti isto kao sto se smije i obilaziti sa obje strane... osim naravno s desne u desnoj traci...

ali pa cemu slizi motor nego da se vozis izmedju kolona i izguras ispred po semaforima???

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.531 sekundi
Pokreće Kunena Forum