Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 1 mjesec ago #34653 od zwer
BTW. da se nadovežem na ovo za smrtni slucaj i vozaca X5... ugl, nisu konji krivi nego loša autoškola i briga roditelja...

Ja sam starome sa 15 god mažnjavao auto sa 205 konja i 5.0 benzinskim motorom i vozio se svuda... naravno, nije mi ga stari dao, uzeo sam si i to je jako lose ali se ne sjecam da sam ikada napravio neki incident niti skoro niti zbog nepaznje... sa 16 - 17 uzimao sam jeep-a sa 190 konja i 4.0 benzinskim motorom, automatik... poklopis gas i leti... i kakvo sraje sam napravio?? nikakvo! dal sam nekome oduzeo prednost?? nisam! dal sam uletavao u škare? nisam! dal sam se ganjao? jesam! dal je bilo posljedica? nije! niti skoro niti ikako... jednotavno vozio sam se kak se treba vozit i sve je 5 i tak se vozim i dan danas i problema nikakvog... tjedno radim po 800 - 1000 KM, znaci, stalno sam na cesti, bilo motorom bilo autom i nikad nisam sranje napravio, a jos uvijek nemam 24 godine... a da ne kazem da sam imao svoj peugeot 405 sa 150 konja i 306 sa 160 konja...

heh... što sam htio reći?? nisu bitni konji, bitan je način vožnje i zrelost za volanom...

a uz to, pa kad mi se i dogodi neko sranje u prometu di moram izbjegavat neka potencijalna kršenja više manje to prouzroče stariji vozači tipa okvirno 35 - 40 god i oni penzići... a opet, katkad se ljudima dogode da jednostavno zablokiraju, zanesu se, sjebu se na neki treci nacin i jebiga, u tom trenutku nepaznje recimo udare glavom u stup i slicno, ali ima slucajeva kad im se to dogodi u autu pa netko drugi ostane bez glave i jbg... nista novo, samo sto je sve vise vozaca pa se to sve cesce događa...

a dokle god je sanader i komplet ostala ekipa na vlasti to ce se događati...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34655 od nwsk_luks
Za sve je kriv BALKANSKI MENTALITET, i nista drugo, dok je hrvatima u glavi propuh i BALKAN, imat cemo masu nesreća i poginulih na cestama, i to je to. Dok god ljudi misle da je u redu tu i tamo stisnut ga na dvjesto, i tu i tamo uletit u zavoj uz škripu,i tu i tamo se napit pa cu polako vozit do doma, nesreće će se dogadjati i ljudi će ginuti. I tih budalaša koji su sami krivi, njih mi nije žao. Žao mi je onih koji popuše jer jednostavno nisu imali sreće, jer su se našli u krivo vrijeme na krivom mjestu.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34690 od faken_brokva
ja vozio pijan pa mi digli dozvolu

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34750 od ne0
SKUTER ZA RUDLAVU :P



Malo tko danas ne zna za Zip, popularni Piaggiov gradski skuter obujma 50 cm³. Brz, spretan i nezahtjevan, mali Zip vozi tisuće zadovoljnih vozača svaki dan. Osim što je praktičan, Zip opremljen četverotaktnim motorom je prijateljski raspoložen prema okolini, ali i novčaniku, zbog male potrošnje i emisije štetnih plinova.


Piaggiova pouzdanost i stil ovdje idu ruku pod ruku s vrlo primamljivom cijenom. Za one koji budu brzi, odnos uloženo-dobiveno se dodatno povećava jer je popularni Zip 4T trenutno na akciji do 15 posto popusta i košta samo 8.491 kuna, a svi kupci na poklon dobivaju zaštitnu kacigu Awa Jet te lanac protiv krađe.


Ne čekajte, kupite Zip i zapalite u grad!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34759 od razor
Osam hiljada kuna, jesi ti lud bog te mazo? Pa nisam ja rokfeler!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34760 od rudlava

GhostRider napisao: SKUTER ZA RUDLAVU :P



Malo tko danas ne zna za Zip, popularni Piaggiov gradski skuter obujma 50 cm³. Brz, spretan i nezahtjevan, mali Zip vozi tisuće zadovoljnih vozača svaki dan. Osim što je praktičan, Zip opremljen četverotaktnim motorom je prijateljski raspoložen prema okolini, ali i novčaniku, zbog male potrošnje i emisije štetnih plinova.


Piaggiova pouzdanost i stil ovdje idu ruku pod ruku s vrlo primamljivom cijenom. Za one koji budu brzi, odnos uloženo-dobiveno se dodatno povećava jer je popularni Zip 4T trenutno na akciji do 15 posto popusta i košta samo 8.491 kuna, a svi kupci na poklon dobivaju zaštitnu kacigu Awa Jet te lanac protiv krađe.


Ne čekajte, kupite Zip i zapalite u grad!

Nejo su tebi platili za ovu reklamu? :) :twisted:

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.503 sekundi
Pokreće Kunena Forum