Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 1 mjesec ago - 15 godina 1 mjesec ago #34626 od ne0
evo jos jedan link vezan uz akciju...
www.tportal.hr/autozona/automobi ... lista.html

Kazu da su ga molili da navede u clanku da su svi dobrodosli na DDK i dobrodosli podrzat akciju bili motoristi ili NE! Ali ocigledno nije to nigdje naveo,, stvar je u tome da neki ljudi misle kako na takve akcije, druzenja a poslije i zabavu su samo motoristi dobrodosli a to nije istina svi koji se zele druziti slobodno mogu doci i svojim sudjelovanjem pridonjet akciji!!
Last edit: 15 godina 1 mjesec ago by ne0.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34627 od ne0
kome se neda sve citat evo nesto izrezah iz clanka...
"Lucić ističe: 'Vozači motora uvijek se vežu uz brzinu, agresivnu vožnju, nepoštivanje svih mogućih i nemogućih prometnih zakona i na taj način uvijek ispada da su si sami krivi, no u velikom postotku, za motorističke nesreće su krivi i vozači automobila.' Vozačima automobila savjetuje se da obavezno provjere mrtvi kut, da skreću isključivo s pokazivačima smjera, kao i da poštuju prednost prolaska na križanjima i da ne otvaraju vrata automobila dok se nalaze zaustavljeni u koloni. Mi bismo također preporučili vozačima da pažljivije prate promet oko sebe, stišaju preglasnu glazbu te da se u prometu ponašaju dosljedno bez naglih reakcija. Ipak, najveća odgovornost pada na pleća motociklista koji su ponajprije sami odgovorni za vlastitu sigurnost."

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34628 od ne0
Evo jos jedan clanak vezan za smrt Darka iz Karlovca ili ti ga 4rijeke tamo mu je bio nadimak!

www.jutarnji.hr/crna_kronika/cla ... ,156648.jl

...procitajte pazljivo ko ga je ubio, kolko je imao godina i kako ga je ubio?? u biti sta je napravio!!!! Tako da nisu samo motoristi krivi auta ima puno vise na cesti i puno vise prijestupnika ima u autima!!!!!


Posto je to tatin sin vjerovatno bi se sve pokusalo zataskat! Ali ubio je pogresnu osobu tj. ubio je motoristu kojeg previse ljudi zna samo na sprovod mu je doslo cca 300 manje-vise motora i vrsi se prevelik pritisak tak da mislim da ce nazalost po njega pravicno odgovarat!!!! Ali svi smo mi punoljetni i sami snosimo kazne za svoje posljedice!! zar ne? znaci poslije jebanja nema kajanja :mrgreen:

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34629 od ne0
Jos jedna bitna i zalosna stvar! Da je taj doticni balavander Filip Gacesa kojim slucajem ubio nekog motoristu od 20 i kusur godine tj svoje dobi ili mozda cak i mladjeg.. znaci ne toliko poznatog motoristu i u tim godinama i sa tim stazom tj. iskustvom u voznji vjerovatno bi to bilo samo jedan mali clanak u novinama i odmah bi se zaboravilo. Svi bi rekli mah sigurno se vozio ko budala tak mu i treba. Ali cim se radi o priznatom motoristi odmah se digla hajka.... u ovoj hrvatskoj postoje dvostruka mjerila zapamtite neki vrijede VISE neki vrijede MANJE!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34630 od ne0
Draga ekipo...

puno je toga rečeno u ovom prilogu... Ono što bih ja željela dodati je, da je sam Darkov ispraćaj pokazao koliko su ljudi cijenili njega i njegov rad... sada vas sve pozivam - sve Darkove prijatelje, istomišljenike, poznanike... ne dozvolite da se zaborave velike ideje koje je začeo i u djelo provodio Darko... Respekt prema ovom velikom prijatelju i kolegi pokažite nasljedovanjem njegovog rada.

Za početak - pohvala Mašini - dragi kolega, budi dostojan posla kojeg si se prihvatio, nije ni lako ni jednostavno biti predsjednik SMK Karlovac, velika ti je odgovornost na leđima. Od srca ti želim uspješan rad i da klub nastavi sa izvrsnim rezultatima kakve je i dosada postizao. Samo naprijed!

Kolege iz UBMC Karlovac... nadam se da će se suradnja koja je do sada ostvarena biti sve bolja i uspješnija... Sami znate koliko je Darko truda i vremena uložio u tu ideju - da u svakom gradu u Hrvatskoj budemo kao kod kuće, da se zna da nas ima, da se ne zaboravi... samo požrtvovan rad i druženje može to i realizirati... zato, molim vas, natočimo tankove, put pod kotače, i otvorenog srca naprijed... zajedno možemo uspjeti...

Kolege motoristi... sa cijele Hrvatske moto scene... Posljednje vrijeme vodile su se polemike i rasprave koje je vrlo često započinjao upravo Darko - sjetite se tema- "motoristi građani drugog reda" i sličnih... Možda je sama Darkova pogibija morala biti tako paradoksalna da nam u ruke stavi sve adute za borbu za prava motorista - on je bio primjer pozitivnog življenja i razmišljanja, poštivanja propisa, sigurnosti u vožnji, sportaš, pobjednik, potpuno ispravan u svakom pogledu... A tko je skrivio nesreću? I uzeo život takvog čovjeka? Dječak koji je nedugo položio, a koji je počinio sve prekršaje koje je mogao - vožnja u kontra smjeru, oduzimanje prednosti, vožnja auta veće snage nego je dozvoljeno, da ne nabrajam dalje ...

Sve vas pozivam da ujedinimo snage, znanje, iskustva... Ima nas svih struka, zvanja... Učinimo zajedničkim snagama bolje uvjete i sigurniju vožnju za nas danas, a sutra za našu djecu...

Jedna kap kiše ništa ne znači - budimo prolom oblaka...

Bog i Hrvati!

Silver Snake

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34631 od ne0
EVO KAKO SE DARKOVA SUPRUGA ZAHVALILA....

Dragi motoristi, prijatelji i poznanici mog voljenog supruga Darka!

Želim vam ovim malim znakom pažnje zahvaliti za upućene riječi sućuti, te vašu prisutnost pri ispraćaju mog Darka.

Mislim na vas sve koji ste bili, i na vas koji niste mogli doći, ali ste ga ispratili u mislima ili molitvom.
Priredili ste mu svečanost koja je dirnula sve prisutne i nisam čula niti jednu osudu na račun motorista i to mi je drago.

Želim vam svima da se sretno vozite, da se sretno vratite doma svojim obiteljima i da volite svoje obitelji kao što je Darko volio svoju . Bit ćete u mojoj molitvi kao da je i Darko s vama.


Od srca zahvalna za svaku pažnju,
supruga Branka s djecom!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.172 sekundi
Pokreće Kunena Forum