Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 1 mjesec ago #34836 od ne0

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34839 od razor
To bi tak trebalo svaku godinu. Definitivno nij elose imat malo "zagrijavanje" nakon zimske stanke.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34840 od ne0

Razor napisao: To bi tak trebalo svaku godinu. Definitivno nij elose imat malo "zagrijavanje" nakon zimske stanke.

kolko sam ja informiran to je i bilo organizirano par godina unazad! Glavni organizator je bio upravo Darko, taj koji je tragicno preminuo kad je isao na dogovor u policiju i nosio im papire. Sad su to preuzeli drugi ljudi tako da se i dalje nastavlja s tim bez obzira sto Darka vise nema!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34856 od stagger_lee
Neo šta si ono napravio s golfom? i kako si to uopće uspio?

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34974 od ne0

stagger_lee napisao: Neo šta si ono napravio s golfom? i kako si to uopće uspio?

Uvijek sam se pitao kako to ljudi uspiju napravit dok i sam to nisam napravio. Jedinog dana NEDAJ BOZE ako to napravis sve ce ti bit jasno!

Kratko i jasno lupio u stup sa strane onaj sta blinka prije pruge i odbio se od njega i letio par metara i pao na prugu! Jako debilno al eto imao sam srece... nisam bio opce pijan, niti pospan negdje oko 14h popodne se dogodilo, niti sam brzo vozio cca 70km/h MAXXXX 80km/h al eto valjda je tako moralo bit :?

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34990 od ne0
evo malo najave u Jutarnjem za nadolazeci DDK...

www.jutarnji.hr/j2/panorama/clan ... ,159614.jl

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.528 sekundi
Pokreće Kunena Forum