Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 1 mjesec ago #34581 od [ctn]sluzavy_cro
eto konačno da i mladji postaju samokritični.
Naravno da i u vozačima osobnjaka, kamijona i autobusa, naravno i motocikala, bicikala i trocikala, pa i onih romobila mamu im poljubim ima iskompleksiranih kretena.
Kao što reče šef samo se pridržavati prometnih propisa, za ostalo služe piste i tečajevi sigurne vožnje.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34582 od faken_brokva
meni auto kosta 600 eura :D auspuh 30, felge 25 pa sad da znas koja je to moguca steta...

nije to moja, moja je bile boje...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34605 od crazy_chrisss
.....toliko o tome NeJo kak nebush vishe pisal :) ... :D :D ...evo sve sam procitao :)

a potpuno cu pojednostavit svoje misljenje >> cesta nije raceway niti za motoriste niti za vozace automobila , imam velik respect prema motoristima , ali ne prema kretenima bilo na 2 bilo na 4 kotaca ....a cini mi se kako je mozda najveci problem u onima koji uz pomoc svog ega od 100tinjak konja na 180 kg vide trecu traku na cesti na kojoj su vidno iscrtane 2ije ( a pogotovo u primjeru gdje kolonu od 1-2km "zaobilaze 3com srednjom nevidljivom trakom brzinom ni vise ni manje 100kmh " ) , kao i onih koji razmisljaju imam 100.000evra pilu na 4 kotaca i full kasko ,a ovaj kreten na 2 kotaca je brzi , pa bum ga srusio , kasko ce platit , a meni nebu nish ...( slicnih iz NeJove price )....

inace podrzavam bikere /motoriste, dugo sam se druzio sa njima , znam kako zive sto ih muce ...

al ocito je da u svemu znamo bit balkanci...pa tako nazalost broj nesreca na cesti raste ...

NeYo pozdravi Paju :) nek se drzi ,ogrebotine vjerujem da cete zaljecit pivom , a motor bu se valjda popravio ubrzo ..., dobro je odradio pad nazalost kad je vec morao ...

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago - 15 godina 1 mjesec ago #34620 od ne0
evo da ne polemiziramo dalje svi smo u nekim svojim stavovima u pravu!!

pogledajte prilog o nedavno poginulom darku! ova sezona je stvarno crno pocela :(

www.rtl.hr/index.php?cmd=show_video&video_id=2391

...prilog je odmah prvi po redu!

...eto pogledajte prilog pa mi onda recite sto mislite?



Inace 18.04. subota popodnevni sati ce motoristi kak se prognozira nas puno puno preko 100 motora bi trebalo bit sigurno djelit letke kod HNK u zagrebu u sklopu vec tradicionalnog Dobrovoljnog Darivanja Krvi! Akcija nesto tipa "kaciga vam nece pokvariti frizuru!"
Last edit: 15 godina 1 mjesec ago by ne0.

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34621 od ne0

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34624 od halle
ljepo..

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.588 sekundi
Pokreće Kunena Forum