Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
15 godina 2 mjeseci ago #34395 od razor
Jep, mora da je bio u nekom emoragequit stanju :D
Kako god, dobio sam bazu iz prvog mjeseca....vratit cemo mi to :D

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 2 mjeseci ago #34397 od stagger_lee

Razor napisao: Jep, mora da je bio u nekom emoragequit stanju :D
Kako god, dobio sam bazu iz prvog mjeseca....vratit cemo mi to :D


lol, owned by admin 8*)


neo samo ti nastavi pisati, čitamo mi to samo smo lijeni tipkati :)
Evo kad si ja kupim motor bolji od tvog ja ću još više pisati

PUSH THE BUTTON!!!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34544 od ne0
Dosta ljudi me napudralo sto sam izbrisao postove al sad da opet ne pisem o tome idemo dalje.... nekak bas nemam vremena to mozete i primjetiti po mom igranju pa bas ne stignem pisati!


mjesto zbivanja zlocina : veliko-goricka cesta krizanje kod toyota salona vidi se na slici
vrijeme zbivanja zlocina : cca 20h 30min 08.03.2009. nedelja


glavni glumac : kolega "pajo"


sredstvo na koje se izvrsio atentat "Bandit 650" kupljen ove godine prvi servis 1000km napravljen tj prije kobne nesrece!


Vozac gnoja je neprilagodenom brzinom promjenio smjer kretanja i iz svoje desne trake odlucio bez svjetlosnih znakova upozorenja naglim manevrima na kolniku prestrojit se u lijevu traku. Lijevom trakom se kretao pajo zvani pajser i onda sam bespomocno svojim ocima gledao fakat skoro RIP jer sam se vozio iza njega. Zanimljivo je to sto je misko prosao pored vozaca gnoja a iza njega je vozio pajo sto dovodi do zakljucka da je vozac golfa morao primjetiti motoristu koji ga je prosao ali on uopce nije pogledao u svoje pomagalo zvano retrovizorcic niti je okrenuo glavu da provjeri dali ide jos koji motorista?
Te vozace tih gnojeva fakat ono fakat treba dobro nalemat da se nauce vozackoj kulturi! ...no dobro da ne duljimo idemo dalje...


Kad ga je gnojas lupio zacuo se jak udarac i zadnji kraj motora je poceo lelujat aka plesat. U tom trenutku sam pomislio gotovo je! Nije ga mogao smirit i lupio je u rumunja ispred sebe! Bacilo ga je na drugu stranu i onda je usljedio kontakt s asfaltom...


Svi naglo koce ja motorom stajem ispred gnojasa da mu ne bi palo na pamet da pomisli bjezat silazim s motora i trcim do paje. On se vec digao reko fala Bogu ziv je nije ga nitko pregazio. Dolaze zandari iz gorice koji dolaze do zakljucka da se nesreca dogodila prije semafora i da je to teritorij zagreb-lucko zandara pa zovu njih da oni dodu! mislim da je presudilo pola metra tko ce radit.

Hitna je odmah dosla rekao bih cca 10min, sve pohvale u ovom slucaju!

evo slika motora, ne vidi se bas slikano je mobitelom...












poslije smo morali otic na pivo da se oporavimo od soka i malo ugrijemo! :wink:


Ovo se i vama moze dogodit! Pazite kad se vozite u vasim limenim ljubimcima, zapamtite da su motoristi brzi i da bi bilo najbolje se bar malo pomaknut i pustit im puta!! ili jednostavno nista ne napravit i vozit svojim pravcem on ce vas obic ako hoce! Pratite promet, gledajte u retrovizore i ne bi bilo lose provjeriti mrtvi kut jer budite svjesni da nekoga mozete ubiti!!! kakva god da si opravdanja umislili on je brzo vozio bla bla bla nekad ce vas sigurno zapec savijest!!!! a vrlo vjerovatno cete ici i u zatvor. Kad se sranje dogodi onda je kasno jao ovo jao ono!


O ovakvim stvarima cu vam jos pisat jer je sezona pocela jako crno!

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34545 od [ctn]sluzavy_cro
Ja ako hocu ugaziti motoristu ja mu to napravim s ledja a ne s boka :P

Please Prijava to join the conversation.

Više
15 godina 1 mjesec ago #34553 od halle
uh strasno kako se zacas desi nesreca...jel kolega pajo dobro vidim pivom se zaljecile rane...a motor jel popravljena steta...jel imo problema sa naplatom...

Please Prijava to join the conversation.

  • echo
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
15 godina 1 mjesec ago #34554 od echo
Replied by echo on topic motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"
Slazem se...opreza u prometu nikad dosta, ali bi ovim putem apelirao i na vozace motora(gle me ko neki zandar)....nemojte misliti da ako ste vozac motora i da imate pilu od 1000cc smijete obilaziti bez zmigavaca, voziti i pretjecati po sredini ceste, ili cak u voznoj traci, voziti izmedju kolona i gurati se ispred nekih na semaforima.. Vozite i vi po propisima, oprezno i svi cemo skupa biti sigurniji!!!
Kolegi cestitam na uspjesnom sletanju, nadam se da nije nista ozbiljno i zelim mu brz oporavak(njemu i njegovom ljubimcu)! A ovom u gnoju ce to biti lekcija za ubuduce!

HOAH!

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 1.043 sekundi
Pokreće Kunena Forum