Skip to main content

motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37719 od ne0
Dolazi zima brrrrrrr dugi je post cak do sljedece godine 2-3mj sve ovisno o vremenu.
[youtube:17rk68kr]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/HmFF8mjceDk&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/HmFF8mjceDk&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:17rk68kr]

[youtube:17rk68kr]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/TgypAgB4v64&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/TgypAgB4v64&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:17rk68kr]

[youtube:17rk68kr]<object width="425" height="344"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/Zi6SCUXZHxM&hl=en&fs=1& "> www.youtube.com/v/Zi6SCUXZHxM&hl=en&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">[/youtube:17rk68kr]

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 6 mjeseci ago #37732 od blento
tek sam sada vidio post o Juri...

zao mi je Neo...:) ..bio je stvarno mlad....

Please Prijava to join the conversation.

  • Tiha-Jeza
  • Posjetitelj
  • Posjetitelj
14 godina 1 mjesec ago #40438 od Tiha-Jeza
Replied by Tiha-Jeza on topic motoriii motoriii.... "LIGHT putopis"
zao mi je zbog Jure...R.I.P.... nisam ga poznavao ali znam kako je to izgubiti osobu s kojom se skoro svaki dan znalo druziti i voziti na motoru....

i sam vozim motor... nikuda ne idem bez opreme... jednom sam se napio i vozio i nije bilo dobro... ali me barem ta nesreca naucila necemu...

ja i ekipa smo osnovali prije godinu dana MK 2 Grada kojem sam dizajnirao grb i sve ostalo...

sada 24.04. imamo prvi moto spring party...
ovdje mozete vidjeti plakat i nas grb
i475.photobucket.com/albums/rr11 ... 1269389457

a ovdje mozete vidjeti mog sadasnjeg ljubimca kojeg zelim prodati nekome na zimu kada ga dotjeram i vratiti se na nesto brze...

i475.photobucket.com/albums/rr11 ... 0_1075.jpg


neo... vrlo dobar motor... svaka cast na odabiru :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40440 od rudlava
go go plesacice......eto cijelog klana tamo :)

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40460 od ne0
Po onom "respect" sam si i mislil da si resicar :lol: evo kaj ja trenutno vozim.









Jednom kawasaki = uvijek kawasaki :cool: .

Please Prijava to join the conversation.

Više
14 godina 1 mjesec ago #40468 od ne0
Sezona pocinje :thumleft:

[youtube:n5n90boi]<object width="640" height="385"><param name="movie" value=" www.youtube.com/v/rsCyIcrRVmQ&hl=en_US&fs=1& "> www.youtube.com/v/rsCyIcrRVmQ&hl=en_US&fs=1& " type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385">[/youtube:n5n90boi]

Please Prijava to join the conversation.

Moderatori: razor
Vrijeme kreiranja stranice: 0.569 sekundi
Pokreće Kunena Forum